X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ввічливі слова

Завантажити презентацію

Ввічливі слова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ввічливі слова Ввічливі слова – це слова, з допомогою яких людина виявляє свою уважність, люб’язність, чемність.

Слайд 2

Послухай вірш. Чарівні слова До всіх сердець, як до дверей, є ключики малі. Їх кожен легко підбере, якщо йому не лінь. Ти, тоже, мусиш знати їх, Запам’ятать неважко: маленькі ключики твої – “спасибі” і “будь ласка”. Варвара Гринько Які чарівні слова ти почув у вірші? Розкажи, чому їх називають чарівниками. Розкажи, які ще ввічливі слова тобі відомі. Коли їх уживають?

Слайд 3

Допоможи Чомучці дібрати до кожного з поданих висловів близькі за значенням. Доброго ранку. До зустрічі. Гарних снів. Перепрошую. Щиро вдячний.

Слайд 4

Розглянь малюнки. Пограй з однокласниками в театр: розіграйте маленьку сценку за одним із малюнків. Використовуй слова ввічливості.

Слайд 5

Подумай, які слова ввічливості ти використаєш у кожній ситуації. Зустрівся вранці з дідусем – сусідом. Поступаєшся місцем бабусі в автобусі. Зустрівся з другом. Просиш у товариша олівець. Приймаєш подарунок на день народження. Випадково штовхнув однокласника. Збираєшся лягати спати. Прощаєшся з друзями.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка