X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВПРОВАДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ ВИХОВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В СИСТЕМУ РОБОТИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЯК УМОВА ФОРМУВАННЯ ЗРІЛОЇ ОСОБИСТОСТІ

Завантажити презентацію

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ ВИХОВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В СИСТЕМУ РОБОТИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЯК УМОВА ФОРМУВАННЯ ЗРІЛОЇ ОСОБИСТОСТІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СЕРПНЕВИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ «ПІДСУМКИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ТА НАУКИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ У 2009-2010 н.р. ТА ЗАВДАННЯ НА 2010-2011 н.р.» Секція «ВПРОВАДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНИХ ВИХОВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В СИСТЕМУ РОБОТИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ЯК УМОВА ФОРМУВАННЯ ЗРІЛОЇ ОСОБИСТОСТІ» учасники: координатори дитячих громадських організацій м. Харкова та області

Слайд 2

Дзюба Тетяна Вікторівна, методист науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради Два людських винаходи можна вважати найскладнішими: мистецтво керування і мистецтво виховання. (І.Кант) «ФОРМУВАННЯ СОЦІОКУЛЬТУРНОГО СЕРЕДОВИЩА В ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

Слайд 3

Соціокультурне середовище є джерелом, що живить розвиток особистості, а не «чинником», що безпосередньо визначає поведінку. Справжніми підставами і рушійною силою розвитку особистості виступають спільна діяльність і спілкування, за допомогою яких здійснюється рух індивідуальності в світі людей, залучення її до культури.

Слайд 4

Особливою педагогічною технологією формування громадянських якостей дитини в системі демократичних відносин учнівського колективу, виховання особливого, вищого типу відповідальності особистості є УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ, як свідома, цілеспрямована діяльність особистості, спрямована на самостійне планування та здійснення власної діяльності.