X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виховання дітей

Завантажити презентацію

Виховання дітей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Розумове і трудове виховання дітей

Слайд 2

Ррзумове виховання дітей

Слайд 3

Розумове виховання Розумове виховання - невід'ємний компонент української народної педагогіки. Народ завжди уважно стежив за розвитком активної розумової діяльності дітей. У народній практиці воно охоплювало ознайомлення дітей з навколишнім світом, формування їхніх пізнавальних інтересів, інтелектуальних умінь та навичок, розвиток пізнавальних здібностей.

Слайд 4

Розумове виховання Народ розглядає знання, розум, мудрість як найважливіші людські якості. Народ був переконаний, що від знань та розуму залежить успіх підготовки людини до життя. Народна педагогіка дає правдиве тлумачення розуму, розгля даючи його як найвищий ступінь виявлення пізнавальної дія льності людини, здатності мислити, порівнювати, робити висновки. З поняттями «розум», «мудрість» народ пов'язував такі по зитивні риси людини, як статечність, стриманість, передбачли вість, розсудливість, скромність, помірність.

Слайд 5

Завдання розумового виховання Народна виховна практика виробила чітку систему розвитку активної розумової діяльності дітей. Передусім чітко виділені завдання розумового виховання: формування пізнавальних інтересів ознайомлення з навколишнім світом формування інтелектуальних навичок розвиток пізнавальних здібностей, розуму, мислення організація спілкування з розумними людьми розвиток цікавості, допитливості

Слайд 6

Народні принципи набуття знань Єдність розуму, почуттів і свідомості; Систематичність в одержанні знань і неперервність освіти; Наочність; Свідоме засвоєння знань; Доцільність навчання з раннього дитинства; Емоційність навчання та виховання.

Слайд 7

Шляхи і засоби розумового виховання цілеспрямований вплив дорослих; розвиток відчуттів і органів сприймання; живе спілкування з розумними людьми; обмін думками; колискові пісні, казки, дитячі пісеньки, пестушки, віршики; загадки; народні прислів’я, приказки, афоризми.

Слайд 8

Трудове виховання дітей