X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Технологія успіху управлінської діяльності

Завантажити презентацію

Технологія успіху управлінської діяльності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Людина, яка не може керувати собою, не придатна і для управління іншими. Ц.Пенн   Технологія успіху управлінської діяльності адміністрації навчального закладу.

Слайд 2

Основні якості, які повинні бути у керівника: компетентність; комунікабельність; уважне ставлення до підлеглих; сміливість у прийнятті рішень; здатність творчо вирішувати проблеми.

Слайд 3

творча особистість, що здатна находити нетрадиційні шляхи рішення задач, що стоять перед школою, використовувати інноваційні управлінські технології; особистість, що постійно працює над собою, своїми професійними та особистісними якостями; стратег, що бачить перспективу розвитку на декілька років вперед, враховуючи соціальні умови та ресурси. Сучасний керівник – це:

Слайд 4

Таким чином, сучасний керівник повинен мати риси: тон обговорення будь-яких проблем завжди доброзичливий; вміє слухати і чути, рішучий та наполегливий; терпляче ставиться до відкритої незгоди; уміло делегує повноваженнями, будує стосунки на довірі; у важкі хвилини не намагається знайти винуватця, а шукає причину збоїв та відхилень.

Слайд 5

У діловому спілкування важлива інформація: зовнішній вигляд; емоційний стан; позитивні відгуки, характеристики.

Слайд 6

Головна заповідь управління – викликати прихильність (притягувати) до себе підлеглих.

Слайд 7

Необхідна умова службових взаємовідносин – взаємна повага між керівником та підлеглими. Щоб викликати прихильність до себе, людину треба щиро поважати, цінити.

Слайд 8

Істинне керівництво – це мистецтво спілкування, мистецтво так впливати на людей за допомогою особистого прикладу та переконань, щоб вони визнали керівника як саму здібну та гідну людину в закладі.

Слайд 9

Успіх залежить не тільки від наявності ділових якостей, скільки від уміння їх яскраво подати оточуючим. Успіх на 80 відсотків пов’язаний з розвиненістю навичок спілкування.

Слайд 10

Важливо як цікаво подати себе, справити гарне враження, так і розпізнати характер і наміри інших людей по їхнім жестам.

Слайд 11

Керівниками не народжуються, керівниками стають!  

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка