X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасний досвід підготовки менеджерів для міжнародного бізнесу

Завантажити презентацію

Сучасний досвід підготовки менеджерів для міжнародного бізнесу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА 5 “Сучасний досвід підготовки менеджерів для міжнародного бізнесу”

Слайд 2

ПЛАН 1. Сучасні методи навчання для міжнародного бізнесу Кейс-метод Гарвардської школи бізнесу Метод досліджень Чиказької школи бізнесу Навчання за допомогою практикуючих менеджерів у Кейптаунському університеті (Південно-Африканська Республіка) Японський підхід до навчання 2. Підготовка менеджерів у різних країнах Підготовка менеджерів у США Бізнес-школи в Європі

Слайд 3

1. СУЧАСНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ ДЛЯ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ Узагальнення досвіду навчання маркетингу і менеджменту у провідних школах бізнесу світу дає змогу вирізнити такі альтернативні підходи до навчання маркетингу, менеджменту, фінансів та ін.

Слайд 4

кейс-метод Гарвардської школи бізнесу; метод досліджень Чиказької школи бізнесу; навчання за допомогою практикуючих менеджерів у Кейптаунському університеті (Південно-Африканська Республіка); японський підхід до навчання.

Слайд 5

1.1. Кейс-метод Гарвардської школи бізнесу Кейс-метод було започатковано у Гарвардській школі бізнесу доктором Копеландом ще в 1921 р., хоч активно він почав використовуватись у післявоєнний період. Цей метод приніс всесвітню славу Гарвардській школі бізнесу, яка останні 26 років 6 разів посідала перші місця в 13 проведених журналом “Бізнес-уїк” обстеженнях. Він дає можливість через колективну творчу дискусію на прикладі конкретної абсолютно правдивої ситуації, що містить у собі оригінальний практичний досвід, виробити у слухачів цілком конкретні практичні навички.