X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Спрямування діяльності педагогічного колективу на формування творчої особистості

Завантажити презентацію

Спрямування діяльності педагогічного колективу на формування творчої особистості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Спрямування діяльності педагогічного колективу на формування творчої особистості Творчість народжується там, де створюється сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності В.О. Сухомлинський

Слайд 2

Технологія формування творчої особистості Креативна особистість – особистість, яка має внутрішні передумови (особистісні утворення, нейрофізичні задатки, специфіку когнітивної сфери), що забезпечують її творчу активність, самостійну пошукову діяльність. Продуктивне середовище пізнання – це особливе середовище взаємодії інформаційного, пізнавального, психологічного, педагогічного, яке створює комфортні умови продуктивно-творчій діяльності. Творча особистість – індивід, який володіє високим рівнем знань, потягом до нового, оригінального. Потреба в творчості є життєвою потребою. Творче мислення – це пізнання чогось нового, воно є складовою людського інтелекту.

Слайд 3

Технологія формування творчої особистості Творчі здібності – це вміння, а також можливості творчо виконувати якусь роботу, справляти якісь дії, спрямовані на конкретний результат для поліпшення чогось. Творчі можливості - якості і здібності, вміння й особливості мотиваційної сфери учнів, що розвиваються і ведуть до формування творчої особистості, розкриття потенційних можливостей кожної дитини. Творчість - це діяльність людини, яка породжує щось нове, відрізняється неповторністю, оригінальністю, суспільно-історичною унікальністю. Творчий інтерес – увага, викликана чимось значими, принадним, цікавим, таким, що спонукає до самостійної творчої діяльності, результатом якої є відкриття чогось нового, вирішення якоїсь проблеми.

Слайд 4

Творчість є найважливішою складовою особистого щастя і професійного успіху. Сучасне життя ставить за мету освіти формувати і виховувати творчу особистість, здатну самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, орієнтуватися на нестандартні рішення.