X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Соцівльно-педагогічний патронаж у системі освіти

Завантажити презентацію

Соцівльно-педагогічний патронаж у системі освіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Харків, Україна Харківська спеціалізована школа I-III ступенів №85 Харківської міської ради Харківської області 2012

Слайд 2

Закон про освіту Стаття 22. Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії навчальних закладів, сім'ї і суспільства у вихованні дітей, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує консультативну допомогу батькам, особам, які їх замінюють. Педагогічний патронаж здійснюється соціальними педагогами. За своїм статусом соціальні педагоги належать до педагогічних працівників. На виконання Законів України «Про освіту», «Про охорону дитинства», «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», Конвенції прав дитини, Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1996 року № 226 (зі змінами) «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей–сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування», річного плану школи, з метою забезпечення реалізації прав дитини на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист та всебічний розвиток особистості здійснюється соціально-педагогічний патронаж учнів школи.

Слайд 3

Завдання і мета соціально-педагогічного патронажу Враховуючи необхідність забезпечення вчасного і повноцінного фізичного, інтелектуального, морального, естетичного і соціального розвитку дітей шкільного віку відповідно до задатків, нахилів, здібностей, психічних і фізичних особливостей, на сучасному етапі здійснення соціально-педагогічного патронажу набуває ще більшої актуальності. Під терміном «соціально-педагогічний патронаж» передбачається система гуманітарних послуг і заходів, спрямованих на полегшення пристосування сім’ї та її членів до вимог суспільства; допомогу у вихованні дітей, захист прав дітей, подолання труднощів у навчанні ; сприянню взаємодії навчальних закладів, сім’ї, служб у справах для молоді, кримінальної міліції та інших підрозділів державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування , громадських організацій з метою: реалізації цільових програм з охорони дитинства, надання дітям пільг, соціальних гарантій у процесі навчання та виховання дітей.