X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПСИХОЛОГО – МЕДИКО – ПЕДАГОГІЧНИЙ Консиліум ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯК ФОРМА ПСИХОКОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ

Завантажити презентацію

ПСИХОЛОГО – МЕДИКО – ПЕДАГОГІЧНИЙ Консиліум ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯК ФОРМА ПСИХОКОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПСИХОЛОГО – МЕДИКО – ПЕДАГОГІЧНИЙ Консиліум ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЯК ФОРМА ПСИХОКОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТНЕВОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ КОМУНАЛЬНИЙ КОМБІНОВАНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №65

Слайд 2

За останні роки в Україні відбулися істотні зміни у ставленні до дітей з вадами психофізичного розвитку. Держава стала уважнішою до проблем цих дітей, піклується про повноцінне задоволення їхніх потреб. В основі державної політики вирішення особливих освітніх проблем названих категорій дітей — наміри якомога раніше дійти до кожної дитини, яка має порушення у розвитку, і максимально допомогти їй самій та її родині, забезпечуючи життя гідне людини, соціальний комфорт та освітньою - трудову реалізацію. Одним із основних напрямів психолого-педагогічної роботи дошкільного закладу є психолого - медико-педагогічний консиліум. Який дає змогу підібрати оптимальний варіант індивідуального підходу до кожної дитини. Кожному консиліуму формулюється проблема, яку необхідно вирішити, і відповідно встановлюється мета консиліуму.

Слайд 3

Психолого-медико-педагогічний консиліум (ПМПК) Це нарада психологів - медиків - педагогів, на якій обговорюють проблеми щодо розвитку, навчання та виховання, збереження фізичного та психічного здоров'я дитини, визначають методи корекційного впливу.

Слайд 4

Діяльність ПМПК спрямована на: Виявлення, облік, діагностичне обстеження дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку. Вивчення проблем дитини, з'ясування причини яка вплинула на перебіг нормального розвитку Надання індивідуальної корекційної допомоги та добір відповідних програм навчання цієї категорії дітей. Консультування батьків (осіб, які їх замінюють), педагогів, медичних працівників з питань навчання, виховання, соціальної адаптації та інтеграції у суспільне життя дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку.

<