X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Планування роботи загальноосвітнього навчального закладу в умовах сталого розвитку системи загальної середньої освіти

Завантажити презентацію

Планування роботи загальноосвітнього навчального закладу в умовах сталого розвитку системи загальної середньої освіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Планування роботи загальноосвітнього навчального закладу в умовах сталого розвитку системи загальної середньої освіти виступ-презентація СМИРНОВОЇ М.Є., доцента кафедри управління якістю освіти, кандидата педагогічних наук

Слайд 2

У науці управління існують два поняття - "дія" і "результат". “дія” - це певні операції, конкретні заходи, вечори, походи, збори тощо. Але дія - це тільки засіб для досягнення певної мети, а не сама мета. “результат” - це кінцевий підсумок, заради якого і проходили всі дії, це рівень навчальних досягнень, це ступінь навченості, вихованості учнів, їх загальнокультурна підготовка, сформована соціальна компетентність і т.д. Це прогнозований результат.

Слайд 3

Суть управління полягає в умінні планувати результат, цілеспрямовано регулювати сам процес навчання і виховання, в умінні обирати такі дії, які забезпечували б при найменших витратах сил, часу і засобів ефективне виконання поставлених завдань та досягнення цілей.

Слайд 4

План і планування План – це проект діяльності школи система скоординованих рішень порядок дій для досягнення певної мети Планування - це підготовчий етап кожного управлінського циклу. Планування роботи школи це передбачення тих дій, які будуть спрямовані на поліпшення, на підвищення ефективності процесу розвитку, навчання і виховання в умовах ЗНЗ.