X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка до проведення вебінарів

Завантажити презентацію

Підготовка до проведення вебінарів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготовка та проведення вебінарів

Слайд 2

Що таке вебінар? Вебінар (webinar, інтернет-семінар, онлайн-семінар) – це форма проведення інтерактивних занять через мережу Інтернет з використанням спеціального програмного забезпечення. Учасники такого семінару знаходяться на значній відстані один від одного. Але це не заважає спілкуванню та обміну думками.

Слайд 3

Вебінари мають такі переваги: - висока доступність для «відвідування» слухачами; - значна економія часу на організацію; - значна економія коштів та часу на відрядження; - зручність для «відвідувачів» – сприйняття відомостей та знань у звичній обстановці; - інтерактивна взаємодія між доповідачем та слухачами, а також слухачів між собою .  

Слайд 4

Зв'язок між учасниками вебінару Зв’язок підтримується через Інтернет за допомогою програми, що встановлена на комп'ютері кожного учасника, або через веб-додаток. Як правило, функціонування платформи (сайта) для проведення вебінаров включає: • трансляцію голосу; • трансляцію відео; • трансляцію слайдів; • віртуальну дошку для малювання; • чат (текстове спілкування) між учасниками й лектором; • модуль проведення опитувань; • функцію аудіо й відео записів вебінару.

Слайд 5

Технічне забезпечення вебінарів Для проведення вебінарів кожному навчальному закладу необхідно мати: комп'ютер; підключення до мережі Інтернет на швидкості не менше, ніж 512 KB/сек. встановлений і правильно налаштований браузер (рекомендується Internet Explorer 6.0 і вище, Firefox 3.0); встановлений Flash – програвач версії 9.1 і вище; веб-камеру; мікрофон; навушники та колонки.  

Слайд 6

Важлива характеристика вебінару – його інтерактивність На такому семінарі все відбувається "тут і в цей час". У будь-який момент (скажімо, якщо учаснику щось незрозуміло), можна поставити запитання доповідачу, уточнити інформацію, отримати відповідь через кілька секунд. Інтерактивні опитувальники дозволяють швидко зібрати думки учасників вебінару з того чи іншого питання. За допомогою модулю інтерактивного голосування можна швидко створювати опитувальник, редагувати його, та розмістити у віртуальній аудиторії.