X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка до проведення вебінарів

Завантажити презентацію

Підготовка до проведення вебінарів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготовка та проведення вебінарів

Слайд 2

Що таке вебінар? Вебінар (webinar, інтернет-семінар, онлайн-семінар) – це форма проведення інтерактивних занять через мережу Інтернет з використанням спеціального програмного забезпечення. Учасники такого семінару знаходяться на значній відстані один від одного. Але це не заважає спілкуванню та обміну думками.

Слайд 3

Вебінари мають такі переваги: - висока доступність для «відвідування» слухачами; - значна економія часу на організацію; - значна економія коштів та часу на відрядження; - зручність для «відвідувачів» – сприйняття відомостей та знань у звичній обстановці; - інтерактивна взаємодія між доповідачем та слухачами, а також слухачів між собою .  

Слайд 4

Зв'язок між учасниками вебінару Зв’язок підтримується через Інтернет за допомогою програми, що встановлена на комп'ютері кожного учасника, або через веб-додаток. Як правило, функціонування платформи (сайта) для проведення вебінаров включає: • трансляцію голосу; • трансляцію відео; • трансляцію слайдів; • віртуальну дошку для малювання; • чат (текстове спілкування) між учасниками й лектором; • модуль проведення опитувань; • функцію аудіо й відео записів вебінару.

Слайд 5

Технічне забезпечення вебінарів Для проведення вебінарів кожному навчальному закладу необхідно мати: комп'ютер; підключення до мережі Інтернет на швидкості не менше, ніж 512 KB/сек. встановлений і правильно налаштований браузер (рекомендується Internet Explorer 6.0 і вище, Firefox 3.0); встановлений Flash – програвач версії 9.1 і вище; веб-камеру; мікрофон; навушники та колонки.  

Слайд 6

Важлива характеристика вебінару – його інтерактивність На такому семінарі все відбувається "тут і в цей час". У будь-який момент (скажімо, якщо учаснику щось незрозуміло), можна поставити запитання доповідачу, уточнити інформацію, отримати відповідь через кілька секунд. Інтерактивні опитувальники дозволяють швидко зібрати думки учасників вебінару з того чи іншого питання. За допомогою модулю інтерактивного голосування можна швидко створювати опитувальник, редагувати його, та розмістити у віртуальній аудиторії.

Слайд 7

Чи потрібна спеціальна підготовка для учасника вебінару? Певний рівень підготовки потрібний лише адміністраторам і організаторам вебінарів. Якщо учасник записаний на вебінар, йому, як правило, приходить на електронну пошту посилання, "клікнув" на яке,він заходить у віртуальну аудиторію семінару. Під час заняття Ви слухаєте, записуєте, при необхідності задаєте запитання - задаєте його в спеціальному чаті. Або, інший варіант - одним "кліком", клацнув на зображення мікрофону, Ви підключаєте його, і знову-таки, запитуєте, або, навпаки, відповідаєте на запитання викладача. Загалом, "просунутим" користувачем бути зовсім необов'язково.

Слайд 8

Вебінар надає можливість для самостійної роботи за темою Після проведення вебінару викладач отримує відеозапис проведеного заняття, який в подальшому можна використовувати як для аналізу заняття, так і для самостійного опрацювання. Якщо з якоїсь причини викладач - предметник не зміг взяти участь у віртуальному семінарі, він у будь-який вільний час має можливість працювати з текстом доповіді, презентаціями, іншими матеріалами, що постіно зберігаються на сайті.

Слайд 9

Крокуємо вперед, аби не залишитися позаду Дистанційні технології та їх інноваційні інструменти безумовно будуть інтегруватися не тільки у навчання дорослих, а й у навчально-виховний процес закладів в цілому та видозмінювати його. Такі форми роботи будуть настільки активно впливати на зміст, методи та організаційні форми навчальної діяльності, що викладачам вже сьогодні треба готуватися до їх використання.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка