X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація педагогічних ідей В.О. Сухомлинського у системі виховної роботи класу

Завантажити презентацію

Організація педагогічних ідей В.О. Сухомлинського у системі виховної роботи класу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація педагогічних ідей В.О. Сухомлинського у системі виховної роботи класу

Слайд 2

Василь Сухомлинський (1918-1970р.) Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний.

Слайд 3

Зміст   Розділ І. Теоретичні основи формування ціннісних орієнтирів у молодших школярів за творами В.О.Сухомлинського на уроках читання 1.1 Психолого-педагогічні особливості формування ціннісних орієнтирів у школярів та використання їх у навчальному процесі 1.2 Розвиток морально-етичних, родинних, гуманістичних цінностей у молодших школярів та їх обґрунтування Розділ ІІ. Методика вивчення творів В.О.Сухомлинського у початковій школі та перевірка її ефективності в експериментальному дослідженні 2.1 Аналіз творів В.О.Сухомлинського та методика їх вивчення 2.2 Перевірка ефективності вивчення творів В.О.Сухомлинського у системі виховної роботи класу

Слайд 4

„Утвердити в кожній дитині доброту, сердечність, чуйність до всього живого й красивого, - писав В.Сухомлинський, - елементарна азбучна істина шкільного виховання, з цієї істини починається школа. Справжнє виховання полягає у тому, щоб моральний ідеал добра, правди, честі, духовної краси жив у кожному юному серці, утверджувався в активній діяльності як невід’ємна частина власного єства, власної думки, почуттів, намірів”.

Слайд 5

Початкова школа покликана сформувати й розвинути у молодших школярів такі ціннісні орієнтири, як: ● морально-етичні (духовні) цінності; ● естетичні почуття; ● родинні (сімейні) цінності; ● виховання почуттів; ● любов до книг, читання (формування морально-етичних цінностей через художні твори); ● гуманістичні почуття; ● совість (навчене сумління); ● співчуття до ближнього; ● любов до батьків (матері, батька), родичів; ● бережливе ставлення до довкілля, природи; ● виховання в дитини щастя від улюбленої праці; ● формування культури почуттів у дітей; ● виховання мужності, сили духу, волі (сили волі); ● бажання робити добро.