X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Обдарована особистість очима психолога

Завантажити презентацію

Обдарована особистість очима психолога

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Обдарована особистість очима психолога

Слайд 2

У природи немає дитини безталанної, ні на що не здатної. Кожному можна дати щастя творіння, кожного треба вивести в люди. В.Сухомлинський Незрівнянний, неповторний кожен з нас, як людина у світі.

Слайд 3

Ніхто не знає сили своїх здібностей, доки їх не випробує Все це, як додаткова форма освіти дає змогу створити адекватні умови для виявлення, навчання та розвитку обдарованих дітей. Форми роботи з обдарованими дітьми: Психологічні уроки, тренінги, кінолекторії, використання сучасних психотехнік арттерапії, техніки ауторелаксації, уроки саморозвитку

Слайд 4

опитування з використанням психологічного інструментарію (ст. 11); спостереження психолога, вчителів (ст. 50); бесіди з класними керівниками, вчителями; аналіз матеріалів отриманих за допомогою анкетування батьків (ст.29); аналіз результативності письмових робіт учнів, участі в олімпіадах, змаганнях, конкурсах, захисту робіт МАН та наукових заходах; психодіагностику у процесі тренінгу. Обдарована дитина – діамант у корі. Відшукавши, його слід негайно обчистити й показати всім.

Слайд 5

створення комплексу психодіагностичних методик пошуку обдарованих дітей з використанням сучасних досягнень психологічної науки; створення системи психолого-педагогічного супроводу ОД в Баштанської гімназії диференційованого та індивідуального навчання; забезпечення самовираження та самореалізації ОД в різних видах діяльності; надання психологічної допомоги ОД, їх батькам і педагогам Цілі психологічного супроводу:

Сл