X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НАУКА - ПЕДАГОГУ

Завантажити презентацію

НАУКА - ПЕДАГОГУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАУКА - ПЕДАГОГУ Видумана розповідь, небувала і навіть нереальна повість, сказання. Один з основних жанрів усної народно-поетичної творчості, епічний переважно прозовий художній твір чарівного, авантюрного чи побутового характеру з установкою на видумку. Коротка повчальна, частіше оптимістична історія, яка включає правду і видумку. Твір усної творчості про видуманих людей і події з участю чарівних фантастичних сил. Витвір, в якому головна риса є установка на розкриття життєвої правди з допомогою умовно-поетичної думки. Абстрагована форма місцевого переказу. Який представлений у більш компактній та кристалізованій формі… Початковою формою фольклорних казок є місцеві перекази, парапсихологічні історії і розповіді про дива, які виникають у вторгнення архітипових змістів із колективного безсвідомого.

Слайд 2

КАЗКА – цікаве оповідання про неймовірну, але повчальну історію, головною рисою якої є дива, вигадки, розважливої спрямованості ЛЕГЕНДА – один із жанрів неказкової прози, народне передання про видатну подію чи вчинок людини в основі якого – диво, фантастичний образ або уявлення, яке сприймається як достовірне і базується на реальних або допустимих фактах.

Слайд 3

Ця позиція вказує на бажання авторів тлумачних словників акцентувати увагу на фолькльорному походженні казки, заперечуючи існування авторських казок (Гофман, Андерсен, Пушкін)

Слайд 4

КАЗКА – це зашифрована інформація про реальність, знання, які через певну неготовність адресата слід передавати таким чином, щоб не викривити картину ні зовнішнього ні внутрішнього світу читача. Казка повертає читача в стан цілісного сприйняття себе, світу активізує творчий потенціал, передає досвід, інформує (повідомляє) про форми людських стосунків.