X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наставництво і коучинг як форми поліпшення процесу адаптації молодих спеціалістів

Завантажити презентацію

Наставництво і коучинг як форми поліпшення процесу адаптації молодих спеціалістів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наставництво і коучинг як форми поліпшення процесу адаптації молодих спеціалістів

Слайд 2

У визначеннях цього поняття панує дивовижне різноманіття: «супровід клієнта по життю у всіх його проявах», "наставництво", « взаємодія» "тонка грань між філософією та мистецтвом". Що таке коучинг?

Слайд 3

Коучинг - це нова стратегія роботи з людиною, яка використовується не стільки для консультацій та професійного навчання, скільки для розвитку творчого потенціалу, допомоги в постановці нових цілей, що виходять за рамки звичного сприйняття дійсності. Коучинг - процес, спрямований на досягнення цілей в різних сферах життя. Це технологія партнерської взаємодії з коучем, з самим собою, з навколишнім світом. Коучинг — це процес створення коучером умов для всебічного розвитку особистості клієнта. Коучинг - це взаємодія партнерів, і коуч в цій взаємодії не виступає в ролі консультанта, не дає порад або рекомендацій.

Слайд 4

Коучинг - це наука про розум, зібрання філософських принципів, призначених для того, щоб супроводжувати людей на шляху покращення свого життя. Коучинг – це мистецтво задавати запитання, ставлячи їх в правильно підібрану логічну схему, за допомогою якої людина сама знаходить правильне рішення. Коучинг — це мистецтво сприяти підвищенню результативності, навчанню й розвитку іншої людини. Коучинг - це засіб сприяння, допомоги іншій людині в пошуку її власних рішень у будь-якій складній ситуації. Коучу важливо організувати взаємодію клієнта зі своєю внутрішньою мудрістю». (Джон Уітмор)

Слайд 5

Ключові поняття: Коуч (англ. Coach) — фахівець, тренер, що проводить коучингсесії. Клієнт — людина або організація, що замовляє послуги тренування рис або навичок. Сесія — особливим чином структурована бесіда коуча з клієнтом. Формат коучингу — це спосіб взаємодії між клієнтом і коучем у процесі коучингсесії, а також засіб такої взаємодії.