X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Харківський державний університет харчування та торгівлі. Презентація

Завантажити презентацію

Харківський державний університет харчування та торгівлі. Презентація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Харківський державний університет харчування та торгівлі Презентує навчальні посібники розділу “ Плодоовочеві товари ”

Слайд 2

Плодоовочеві та смакові товари: Довідник - короткий зміст книги

Слайд 3

Товарознавство плодоовочевих товарів, пряно-ароматичних рослин та прянощів: навчальний посібник – короткий зміст книги

Слайд 4

Укладачі: М'ячиков Олександр Васильович ст. викладач кафедри “Товарознавства в митній справі” Льовшина Людмила Дмитрівна директор бібліотеки ХДУХТ; відмінник освіти України Михайлов Валерій Михайлович проректор з наукової роботи, проф., д.т.н.

Слайд 5

Плодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика плодів Лонган (перекладається як “очі дракона”) Належить до тропічних плодів. Батьківщиною його є країни Південно-Східної Азії, зокрема Таїланд. Лонган – це екзотичний плід. Смаком нагадує нашу смородину, але значно більший за розміром. Колір – жовто-брунатний. Продається з гіллям, зв'язаним у пучки. Цікавий факт - у лонгані багато вітаміну С, кальцій, фосфор, залізо, а також безліч біокислот, корисних для шкіри. Із-за високого вмісту цукру лонгани додають сил в разі хвороби.

Слайд 6

Плодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика плодів Гуава Ягода світло-зеленого, зеленого або жовтого кольору. Залежно від сорту має овальну, грушоподібну або кулеподібну форму. Одним із видів гауви є відомий фрукт фейхоа. Це рослини сімейства міртових, які культивуються в Уругваї, Парагваї, Південній Бразилії, а також у Грузії, Азербайджані, в Україні (Крим). Цікавий факт - використання гуави дуже широке. Окрім кулінарії і народної медицини, деревину гуави використовують в дизайні для обробки інтер'єру приміщень, а листя застосовується для виготовлення чорної фарби.