X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гуманно-особистісний підхід до дітей у освітньому процесі.

Завантажити презентацію

Гуманно-особистісний підхід до дітей у освітньому процесі.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гуманно-особистісний підхід до дітей у освітньому процесі. Шавла Олександрович Амонашвілі

Слайд 2

Гуманна Педагогіка Система виховання та навчання Амонашвілі – «педагогіка цілісного життя дітей і дорослих» – будується на началах гуманності та віри в дитину, на основі виховання творчістю та співробітництва педагогів із дітьми. Завдання школи – спираючись на всю повноту дитячого життя, надати йому культурних форм саморозвитку, перетворити шкільні заняття в «уроки щастя життя», пізнання спілкування, дорослішання.

Слайд 3

Три принципи гуманної педагогіки: – Одухотворення середовища навколо дитини; – Утвердження у дитині її особистості; – Вияв творчого терпіння, допомагаючи дитині у самопізнанні

Слайд 4

Три постулати віри учителя в дитину: 1. Дитина є явищем у нашому земному житті, а не випадковістю. 2.Дитина несе в собі життєве завдання — місію. 3. Дитина несе в собі необмежену енергію духу.

Слайд 5

Три принципи гуманної педагогіки: – Одухотворення середовища навколо дитини; – Утвердження у дитині її особистості; – Вияв творчого терпіння, допомагаючи дитині у самопізнанні.

Слайд 6

Ш.О.Амонашвілі визначає три закони гуманної педагогіки: – Любити кожну дитину; – Розуміти і приймати її такою, якою вона є; – Озброїтись оптимізмом у ставленні до будь-якої дитини.

Слайд 7

Гуманна педагогіка заснована на вірі, і звідси є три заповіді педагогіки: – Віра у безмежність дитини; – Віра в іскру життя даровану Богом дитині; – Віра у силу гуманної педагогіки.