X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронне середовище навчання “1 учень – 1 комп`ютер”

Завантажити презентацію

Електронне середовище навчання “1 учень – 1 комп`ютер”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Алан Кей і Сеймур Пейперт розглядають комп'ютери учнів як засіб зміни педагогічного ландшафту.

Слайд 3

дозволяє ключовим чином змінити парадигму трансляції знань в системі освіти.  Ця модель, побудована за принципом «вчитися завжди і скрізь», створює умови для реалізації принципів особистісно-орієнтованої навчання.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Отримання учнем передових знань з перших днів навчання Вміння активно застосовувати набуті знання в повсякденному житті Навчитися критично мислити, раніше соціалізуватися Легше адаптувався до швидко мінливого світу Бути успішним в 21-ому ст.

Слайд 8

Комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України розглянуто матеріали науково-методичної експертизи навчально-методичного комплекту “Мій перший нетбук” і “Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах” (протокол №11 від 13.07.2010 р.)

Слайд 9

Використання нетбуків

Слайд 10

Творча група в школі обговорення Українська мова Обмін матеріалами Засідання щочетверга Українське читання Математика Природознавство Осадча Н.А. Кітраль О.А. Костянець Т. П. Саражинська Н.А. Планування роботи на наступний тиждень Взаємонавчання