X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Досвід роботи з упровадження інтерактивних і мультимедійних технологій у виховний процес Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія»

Завантажити презентацію

Досвід роботи з упровадження інтерактивних і мультимедійних технологій у виховний процес Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Досвід роботи з упровадження інтерактивних і мультимедійних технологій у виховний процес Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія» Консевич Л. В., педагог-організатор Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія»

Слайд 2

Виховання сучасної дитини є дуже складним і водночас цікавим процесом. На наших дітях дуже позначився науково-технічний прогрес ХХІ століття. Розвинуте технологічне суспільство диктує свої закони у вихованні і спілкуванні людей різних поколінь. Змінюється суспільство, змінюється освіта, змінюються прийоми і методи виховання. Їх потрібно вибирати, виходячи з конкретних умов та можливостей навчального закладу, соціального запиту батьків.

Слайд 3

Мета виховання - це створення умов для самореалізації і саморозвитку особистості учня, його успішної самореалізації в суспільстві. Але для того, щоб дитина вірила у щирість слів вчителя, самому заступнику директора і класному керівникові необхідно саморозвиватися і самореалізовуватися в суспільстві та оволодівати новими інформаційними технологіями. Використання ІКТ в педагогічній