X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Діалог педаогічних культур по впровадженню життєзнавства

Завантажити презентацію

Діалог педаогічних культур по впровадженню життєзнавства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Педагогічні читання Діяльна школа – школа життєва, вона не тільки задовольняє всі потреби самої дитини, вона йде назустріч життю тієї чи іншої місцевості, готує дитину до правильного життя. Софія Русова

Слайд 2

Підготувала Некраш Т. В., заступник директора з НВР Життєзнавство, збагачене ідеями стійкого розвитку, реалізації людського потенціалу послужить благородній меті – плеканню людини як творця і проектувальника свого життя.

Слайд 3

ЖИТТЄЗНАВСТВО - ЦЕ ЗНАННЯ ШКОЛЯРІВ ПРО ЖИТТЯ ЧЕРЕЗ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ: соціально-комунікативну; практично-побутову; дозвіллєво-ігрову; фізично-оздоровчу; навчально-пізнавальну; художньо-естетичну; декоративно-прикладну; еколого-натуралістичну.

Слайд 4

Підготувала П’яткун А. М., вчитель біології Комплексна система освіти на початку ХХ ст. мала за мету здійснити зближення шкільного матеріалу з життям.

Слайд 5

Підготувала Погребна Ж. І., вчитель фізики і математики Якщо вчитель гарний дослідник-педагог, він зуміє організувати свою роботу так, щоб навчити дітей працювати самостійно.

Слайд 6

Підготувала Василенко Л. М., вихователь Перебудова самовідчуття особистості, створення сприятливого морально-психологічного клімату в колективі однолітків, створення кожному ситуації успіху і прийняття оточуючими – важливі досягнення проектувальної діяльності у розвитку соціальної компетентності.