X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Цікаве про сучасну освіту

Завантажити презентацію

Цікаве про сучасну освіту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

********** З 1 вересня йдуть в школу діти ще 122 країн – вся Америка і Європа. 1 січня навчальний рік починається в 43 країнах. У 16 країнах він починається в березні, а в 10 – в серпні. ********** У Японії навчальний рік триває з 1 квітня по 1 березня. Діти відпочивають всього один місяць. Один місяць відпочивають також в Індонезії (у січні) та в Індії (у квітні). У Норвегії та Мозамбіку канікули тривають 2 місяці. У Аргентині, Еквадорі, Панамі, Сіднеї учні відпочивають аж 4 місяці. ********** У різних країнах існують різні системи оцінки знань учнів. Якщо в Росії, Угорщині і Югославії 5 – найвища оцінка, а 1 – найнижча, то в Чехії все навпаки. У школах Голландії та Румунії ставлять оцінки від 1 до 10. У Франції в ліцеях введена 20-бальна шкала оцінювання.

Слайд 3

В якій школі навчається найбільше дітей? На 2003/2004 навчальний рік у міську школу Монтессорі в Лукань (Індія) було записано рекордну кількість учнів - 27 911. У Сіднеї відкрита перша в світі школа англійської мови для папуг та інших птахів, що говорять. Їх навчають вимовляти вітання, жарти і навіть вірші. Найстаріший із нині діючих університетів – це  Мусульманський університет Карауїн, заснований в 859 р. н. е.. в марокканському місті Фес.

Слайд 4

Найстаршим доктором наук стала Елізабет Ейчелбаум (США). Вона отримала диплом доктора у віці 90 років 58 днів. Найдовше вчитися примудрився Роберт Кронін з Великобританії. Він почав вивчати біологію в Прінстонському університеті 9 лютого1948 р., а закінчити 30 травня 2000 р., таким чином провчившись 52 роки. На момент отримання диплома йому було 72 рік 272 дня. Населення України відноситься до найбільш освічених, а кількість людей з вищою освітою на душу населення вища за середньоєвропейський рівень. За даними перепису населення 2001 року, в Україні за 12 років кількість осіб, що отримали повну вищу освіту збільшилася на 34,9%.

Слайд 5

У Бразилії до школи віддають не тільки дітей, але й …гусей. У спеціальній школі понад 1000 ґелґотунів учаться захищати своїх господарів і охороняти господарство. Тож, потрапивши до цієї країни, можна побачити поважного сеньйора з гусаком на повідку. Гусак захистить його не гірше вівчарки чи добермана: і засичить страшно, і дзьобом ущипне боляче, і крилами зіб’є нападника з ніг. Найбільший перерву до першої зустрічі випускників влаштували колишні учні дитячого саду і школи міс Бланш Міллер в Західній Вірджинії (США). Вони вперше зустрілися через 70 років після закінчення школи. Правда, на зустріч прийшли не всі: 45% випускників до моменту зустрічі вже померли.