X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Активізація навчально-пізнавальної діяльності школярів на уроках фізики”

Завантажити презентацію

“Активізація навчально-пізнавальної діяльності школярів на уроках фізики”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Урок колективної творчості 10кл. „ Основи МКТ” Мета: - повторити матеріал за тему „Основи МКТ”; - формувати в учнів уміння застосовувати набуті знання на практиці; - розвивати у дітей логічне мислення, вміння аналізувати і оцінювати.

Слайд 10

Міжпредметні зв’язки у позакласному заході „ЕРУДИТ – ШОУ” Інтелектуальна гра „Найважливіше завдання цивілізації – навчити людину мислити” Т. Едісон „ Гра не є пустою забавою, це зміст життя дитини, її творча діяльність потрібна для її розвитку. У грі дитина живе, і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя” К. Ушинський

Слайд 11

Гра Крок до зірок Мета: 1. Повторити з учнями курс фізики за 7кл. 2. Розвивати в них логічне мислення. 3. зацікавити учнів предметом – фізика.

Слайд 12

ВІРШ Фізика – наука про природу Розум надає вона народу Формули фізичні треба вчити Щоб в майбутньому у Кембрідж поступити. (Орел Юлія 7кл.) Творчі домашні завдання Нема в науці вже пригод У ній багато перешкод. Усі ці вчені для науки Терпіли праці творчі муки: У Томпсона робота марна, Бо атома будова планетарна. Будова атома не торт Відкрив нам мудрий Резерфорд. Дав постулатів нам набор Великий датський вчений Бор. І хоч частково Бор зумів Довести все, що захотів. Все ж постулати не змогли Розвіять всіх питань імли. (Олійник Михайло)

Слайд 13

Щоб правду дізнатися Чи володієш фізичним знанням? Почни з думками складатися, Бо незвичайне це випробування. Тобі даються завдання, Дай правильну відповідь на запитання: 1) Як побудований акамулятор? 2) Яку будову має електрон? 3) Що означає ізолятор? 4) Що таке протон? Творчі домашні завдання

Слайд 14

Творчі домашні завдання

Слайд 15

Коли ви розгадуєте цей кросворд, то дізнаєтесь як називається прилад, яким вимірюють атмосферний тиск. Прилад, який допомагає підняти вантаж на висоту? Найдрібніші частинки речовини? Зміна форми тіла взаємодії з іншими тілами? Хто сконструював перший дзеркальний телескоп? Міра інертності тіла? Прилад для вимірювання тиску рідини? одна із семи еталонів – одиниць світу? Хто вивів формулу виштовхувальної сили, що діє на тіло, занурене в рідину? Це винахід братів Монгольф’є Творчі домашні завдання

Слайд 16

Оголошується конкурс „Юні космонавти”. Мета конкурсу: підготувати групу дітей, які в майбутньому приймуть участь в експедиції „Вивчаємо космічні простори”. Вік і стать значення не мають. Головне – фізична підготовка і знання. Потрібно проявити себе в нестандартних ситуаціях, бути кмітливим і винахідливим, мати почуття самоконтролю і взаємодопомоги. Умова конкурсу: до групи „Юні космонавти” зараховуються ті учні, які зможуть виконати всі завдання і отримати 12 балів. Завдання конкурсу: 1. Складання опорного конспекту з теми та його захист; 2. Правильна орієнтація у світі формул; 3. Розгадування кросворду „Великі імена”; 4. Виконання експериментальних завдань; 5. Обчислення фізичних величин приладу. Час виконання: 45 хв. Відповідаюча за конкурс в Гаврилівській ЗОШ: Базиляк В.Л.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

ПАНОРАМА МЕТОДИЧНИХ ІДЕЙ 1. Розуміння матеріалу 2. Розвиток логічного мислення 3. Розвиток творчого мислення

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

В долонях міцно ви тримайте Не дайте згаснути й на мить Вогню сердець і пам’ятайте – Від вас залежить, як він там горить. За девіз взяті слова Ейнштейна. „Умеет учить тот, кто учит интересно”.

Слайд 31

Слайд 32

Слайд 33

Слайд 34

Слайд 35

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

АТОМНА ФАНТАСТИКА І РЕАЛІЇ АТОМНОЇ ЕРИ УРОК – ДОСЛІДЖЕННЯ 11 КЛАС Досить новою і водночас педагогічно виправданою формою навчання є уроки дослідження. Їх доцільно проводити при вивченні матеріалу, що зустрічається в інших предметах або який потребує деякої пошукової роботи. Учням можна запропонувати провести дослідження з теми “Атом і атомне ядро” з метою виявлення спільного та відмінного у вивченні цієї теми на уроках зарубіжної літератури та історії і зробити узагальнений висновок стосовно інтегрованого підходу до атомної проблеми.

Слайд 39

Слайд 40

Слайд 41

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Слайд 48

Слайд 49

Слайд 50

Слайд 51

Слайд 52

Слайд 53

Роботи учнів 11 класу Гаврилівської ЗОШ I-III ступенів Нововоронцовського району Керівник: В.Л.Базиляк 2005