X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Здоров'я, як індивідуальна суспільна цінність

Завантажити презентацію

Здоров'я, як індивідуальна суспільна цінність

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Здоров'я, як індивідуальна суспільна цінність Здоров'я дитини – багатство родини! Здоров'я народу – багатство країни! Зібрала матеріал Вихователь – методист ДНЗ №6 “ Казка ” Тимошенко О.Р. LOGO

Слайд 2

Фізичний розвиток Оздоровчі завдання Освітні завдання Виховні завдання

Слайд 3

Фізичний розвиток Оздоровчі завдання: Охорона життя та зміцнення здоров'я дітей; Формувати правильну поставу і розвивати всі групи м'язів; Підвищувати рівень стійкості організму проти впливу несприятливих факторів навколишнього середовища; Спонукати дітей до самостійного використання добре знайомих видів і способів загартовування вдома й у дитячому садку.

Слайд 4

Фізичний розвиток Освітні завдання: Формувати уявлення про своє тіло, необхідність збереження свого здоров'я; Сприяти опануванню різновидів життєво необхідних рухів – ходьби, бігу, стрибків, лазіння; Збільшувати обсяги рухових навичок та вмінь за рахунок розучування спортивних вправ та ігор з елементами спорту; Формування культурно – гігієнічних навичок; Розширювати знання дітей про розмаїття фізичних і спортивних вправ.

Слайд 5

Фізичний розвиток Виховні завдання: Розвивати у дошкільнят інтерес до різних видів рухової діяльності (навчальної, ігрової, трудової, тощо); Підвищувати рівень довільності дій дітей; Розвивати у дітей наполегливість і витримку при досягненні мети, прагнення до якісного виконання руху; Розвивати доброзичливі стосунки з однолітками в процесі спільної рухової діяльності; Виховувати любов до спорту; Формувати позитивні моральні та вольові риси характеру.