X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Загартовування організму і його позитивний вплив на здоров’я людини

Завантажити презентацію

Загартовування організму і його позитивний вплив на здоров’я людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загартовування організму і його вплив на здоров’я людини

Слайд 2

Загартовування - це підвищення стійкості організму до несприятливого впливу ряду факторів навколишнього середовища (низької або високої температури) шляхом систематичного впливу на організм цих факторів. В основі загартовування лежить здатність організму людини пристосовуватися до мінливих умов навколишнього середовища.

Слайд 3

Використання загартовування було відомо людині ще в стародавні часи. Йому у зміцненні здоров'я відводив велику роль Гіппократ (давньогрецький лікар, реформатор античної медицини). На його думку, особливою цілющою силою володіють холодові загартовуючі процедури, а ті, хто тримає тіло в теплі, набувають зніженість м'язів, слабкість нервів, непритомність і кровотечу.

Слайд 4

Слайд 5

Правила загартовування Необхідність психологічного настрою на загартовування, зацікавленість у ньому. Це найважливіший принцип. Загартовування повинне бути систематичним. Загартовування повинне бути комплексним, що передбачає різні види загартовування: пасивні і активні, загальні, місцеві, колективні, індивідуальні.

Слайд 6

Правила загартовування Загартовування повинне бути поступовим, час контакту з сильним холодом має збільшуватися поступово. Загартовування повинне проводитися з урахуванням індивідуальних особливостей організму і кліматичних умов конкретного регіону. Загартовування повинне бути “на грані задоволення”, тобто не давати собі надмірного навантаження.