X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив тютюнового диму на здоров’я підлітка

Завантажити презентацію

Вплив тютюнового диму на здоров’я підлітка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив тютюнового диму на здоров’я підлітка Роботу підготували учні 7 класу Пилиповицької ЗОШ І-ІІ ступенів Мельник Маргарита (керівник: вчитель основ здоров’я Мельник Н.Я.)

Слайд 2

Ми вирішили дізнатись: як тютюновий дим впливає на організм підлітка .

Слайд 3

Ми з’ясували: З тютюновим димом в організм підлітка потрапляють сотні хімічних речовин, які спричиняють рак легенів і ротової порожнини, хвороби серця та дихальних шляхів. Унаслідок куріння відбувається спазм кровоносних судин, погіршується постачання кров’ю залоз, які регулюють фізичний та психічний розвиток організму підлітка.

Слайд 4

Ми дізнались: Що у підлітків, які курять, знижується успішність, погіршується пам’ять, увага, апетит, вони стають дратівлими і мляви-ми, частіше хворіють на респіраторні захворювання.

Слайд 5

Ми дійшли таких висновків: 1.Куріння завдає великої шкоди для організму. 2.Кращий спосіб відмо- витися від куріння - не починати зовсім. 3.Завжди май власну думку та силу волі. 4.Завжди дбай про своє здоров’я.

Слайд 6

Джерела дослідження: 1.Поліщук Н.М. Основи здоров’я. Підручник. К.:,,Гене-за”,2005р.-190с. 2.Оржеховська В.М. Збереження репро- дуктивного здоров’я неповнолітнього. Тернопіль.:,,Астон”,, 2005р.-132с.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)