X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив нікотину на дітей і підлітків

Завантажити презентацію

Вплив нікотину на дітей і підлітків

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фетіщева Поліна

Слайд 2

Більшості відомо: куріння небезпечне для життя. Досить прочитати попередження на пачці сигарет, щоб у цьому переконатися, проте, мільйони людей у всьому світі вперто продовжують диміти. Тому проблема куріння не вирішена. Швидше, навпаки, адже куріння стало дуже популярно серед молодого покоління, тобто підлітків. І саме цій проблемі я і хочу присвятити свою презентацію.

Слайд 3

Те, що в останні десятиліття середній вік початківців курити значно знизився, а в їх числі дуже помітно зросла кількість підлітків - незаперечний факт. У зв'язку з цим виникає ряд питань, наприклад: чому люди починають палити? У чому причина такого куріння в ранньому віці?

Слайд 4

У самому ранньому віці - з 5-6 до 10 років - діти пробують закурити з цікавості. У 11 - 14 років підлітки починають курити частіше за все через прагнення не відстати від моди, самоствердитися. У 15 - 18 років нерідко сам процес куріння перетворюється на форму захисту від особистих неприємностей і переживань.

Слайд 5

Порівнюючи стимули прилучення до паління у чоловічої і жіночої частини підлітків, легко виявити їх істотне неспівпадіння. Для хлопців - це прагнення наслідування дорослим, ототожнення паління з уявленнями про самостійність, силу мужності. У дівчат куріння пов'язане з проходженням моди, з кокетством, прагненням до оригінальності, бажанням подобатися юнакам.