X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вплив алкоголю на людину

Завантажити презентацію

Вплив алкоголю на людину

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

АЛКОГОЛЬ “Алкоголь: породжує бажання, але позбавляє можливостей.” В.Шекспір Роботу підготував вчитель ОБЖ Смільченецького НВК Яковенко А.В.

Слайд 2

Алкоголь... Кожний в більшій чи меншій мірі знає про нього. Адже п'ють знайомі, батьки, однолітки. Спиртні напої рекламують і тут же пишуть, що це шкодить здоров'ю. Спирт для медицини, парфумерії, побуту просто необхідний. А з другого боку – сотні скалічених доль, тисячі аварій, мільйони смертей через невиліковні хвороби, спричинені вживанням алкогольних напоїв. То де ж правда? Спробуйте встановити істину: алкоголь – це ворог чи друг людини?

Слайд 3

Завдання: Дослідіть наслідки вживання людиною алкоголю та спробуйте дати відповідь на запитання: “Алкоголь – це добро чи зло?”

Слайд 4

Якщо виконаєте завдання, то: будете мати повну інформацію про те, який вплив може мати алкоголь на ваш організм; зможете самовизначитись щодо вживання алкогольних напоїв; вмітимете навести переконливі аргументи, щоб запобігти надмірному вживанню алкогольних напоїв однолітками.

Слайд 5

Обери групу, в якій хочеш працювати. Ознайомся із завданнями, які має виконати твоя група.

Слайд 6

Підготувати дослідження на тему: Перша група Як алкоголь прийшов до людей (шлях від “аква віва” до “аква моріс”)?

Слайд 7

Друга група Що таке алкоголь? На які групи поділяються алкогольні напої?