X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Визначення емоцій

Завантажити презентацію

Визначення емоцій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Визначення емоцій Емоції - реакція людини і тварини на вплив внутрішніх і зовнішніх подразників, що мають яскраво виражене суб'єктивне забарвлення. Емоція - це конкретна форма протікання психічного процесу переживання почуттів.

Слайд 2

Специфіка емоцій Емоції чуттєві у своїй основі, але на відміну від сприймання, не наочні, відображають не предмет чи явище предметного світу, а внутрішній стан суб'єкта. Тому вони надзвичайно інтимні, лабільні.

Слайд 3

Емоції представлені в трьох планах. 1. Зміна у функціональному стані організму (діяльність серця, подиху, стан кровоносних судин) 2. Суб'єктивне переживання - якісний зміст емоції 3. Експресивне вираження (міміка, пантоміміка, голос)

Слайд 4

Фізіологічні основи емоцій Емоційні стани - це результат діяльності мозку, тобто спільної роботи кори і підкіркових центрів. У формуванні емоцій беруть участь: - ретикулярна формація, - таламус, - гіпоталамус, - лімбічна система