X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВІРУС ГРИПУ

Завантажити презентацію

ВІРУС ГРИПУ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРИГОДИ В КРАЇНІ НЕВИДИМОК

Слайд 2

Привіт ! Мене звати Майя. Якщо хочете, я розкажу вам про пригоду, яка трапилася зі мною минулого року. Мені було лише 10 років, я була ще маленькою і дуже не любила мити руки, чистити зуби і вмиватися.

Слайд 3

Прийшовши у вівторок із школи додому, втомлена, знесилена Майя, плюхнулася у своє ліжечко та заснула. І їй приснився дивний сон. “ Я опинилася в незнайомому місці, і якась істота, схожа на кульку, сказала, що її звуть Макрофаг, і що від імені громадян його країни він просить прийняти у подарунок книгу з картинками “ .

Слайд 4

Майя довго крутила книгу в руках, повертала її вліво, вправо, догори ногами, і все ж таки відкрила першу сторінку та побачила картинку з написами. Це була карта.

Слайд 5

- Я встромила пальця у карту і опинилася в довгому вигнутому тунелі, а повз мене проносилися істоти, схожі на Макрофаг, але вони поспішали і не звертали на мене уваги . - Де я ? Хто ви ? - Ми всі дуже тобою незадоволені, через тебе у нас великі неприємності, - почула я позаду себе. Це був Макрофаг.

Слайд 6

Аби не загрузнути в слизових виділеннях Макрофаг підхопив Майю, і поніс слизистим тунелем.

Слайд 7

Де ти була? З ким ти спілкувалася? - Подивись скільки навколо нас чудовиськ – вірусних частинок, і всі вони прямують всередину твого організму. НОСОВА ПОРОЖНИНА