X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Тиждень безпеки життєдіяльності"

Завантажити презентацію

"Тиждень безпеки життєдіяльності"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тиждень безпеки життєдіяльності

Слайд 2

ПРАВИЛА з безпеки користування побутовими газовими приладами і апаратами 

Слайд 3

Газові прилади і пристрої - плити, котли, водонагрівачі, регулятори тиску та інше обладнання, що використовується споживачем з метою задоволення своїх потреб у природному газі.

Слайд 4

Запам’ятай основні вимоги для попередження пожежі:

Слайд 5

*Забороняється користуватися несправними газовим и приладами чи використовувати їх не за призначенням. *Не можна залишати без нагляду працюючі газові прилади, бо на випадок затухання одного з пальників в приміщення починає надходити газ, він накопичується та, змішуючись із повітрям, утворює вибухонебезпечну суміш. Необхідно стежити, щоб рідина, що кипить, не залила вогонь пальника, протяг не загасив полум’я .

Слайд 6

*Якщо газ потрапив у повітря приміщення, негайно слід закрутити кран подачі газу і провітрити приміщення. *Категорично забороняється сушити білизну чи волосся над плитою із запаленими пальниками. *Не можна розміщувати біля газової плити речовини, що можуть легко займатися: папір, тканини тощо.

Слайд 7

Порядок дій при виявлені запаху газу:

Слайд 8

*Ні в якому разі не використовуй сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню; не вмикай світло та будь–які електроприлади; не користуйся електродзвінками квартир; не використовуй телефони з дисковими номеронабирачами.

Слайд 9

*Негайно перекрий вентилі на газовому приладі і крани на плиті. *Відчини вікно і двері, створивши протяг для провітрювання приміщення. *Виклич аварійну службу газу за телефоном 104 і залиш приміщення.

Слайд 10

Порядок дій у разі вибуху газу та пожежі в приміщенні:

Слайд 11

*Негайно перекрий вентилі на газовому приладді і крани подачі газу перед ними. *Терміново повідом аварійну службу газу за телефоном 104. *Негайно повідом пожежну охорону за телефоном 101. *Якщо є постраждалі – виклич швидку медичну допомогу 103,

Слайд 12

Правила поведінки при отруєнні газом:

Слайд 13

* Відчини вікна, двері. *Потерпілого необхідно винести на вулицю і розстебнути одяг ну грудях. На голову покласти холодний компрес, а до ніг – грілку, оббризкати обличчя холодною водою, дати понюхати нашатирний спирт, напоїти міцним чаєм, кавою.

Слайд 14

Будь завжди уважним при користуванні газом, неухильно дотримуйся правил експлуатації газових приладів – у цьому запорука твоєї безпеки!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)