X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Тиждень безпеки життєдіяльності"

Завантажити презентацію

"Тиждень безпеки життєдіяльності"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тиждень безпеки життєдіяльності

Слайд 2

ПРАВИЛА з безпеки користування побутовими газовими приладами і апаратами 

Слайд 3

Газові прилади і пристрої - плити, котли, водонагрівачі, регулятори тиску та інше обладнання, що використовується споживачем з метою задоволення своїх потреб у природному газі.

Слайд 4

Запам’ятай основні вимоги для попередження пожежі:

Слайд 5

*Забороняється користуватися несправними газовим и приладами чи використовувати їх не за призначенням. *Не можна залишати без нагляду працюючі газові прилади, бо на випадок затухання одного з пальників в приміщення починає надходити газ, він накопичується та, змішуючись із повітрям, утворює вибухонебезпечну суміш. Необхідно стежити, щоб рідина, що кипить, не залила вогонь пальника, протяг не загасив полум’я .

Слайд 6

*Якщо газ потрапив у повітря приміщення, негайно слід закрутити кран подачі газу і провітрити приміщення. *Категорично забороняється сушити білизну чи волосся над плитою із запаленими пальниками. *Не можна розміщувати біля газової плити речовини, що можуть легко займатися: папір, тканини тощо.

Слайд 7

Порядок дій при виявлені запаху газу:

Слайд 8

*Ні в якому разі не використовуй сірники, запальнички та інші джерела відкритого вогню; не вмикай світло та будь–які електроприлади; не користуйся електродзвінками квартир; не використовуй телефони з дисковими номеронабирачами.