X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Суїцид.

Завантажити презентацію

Суїцид.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: Педагог-психолог П’ятихатської ЗШ I-IIIст. № 1 Пасічна Ю.О. 2013

Слайд 2

Життя – це безцінний дар, який дається людині при народженні і те, як людина розпоряджається ним, залежить від неї самої.                                                                         Сократ

Слайд 3

-Суїцид - умисне самоушкодження із смертельним результатом(позбавлення себе життя). -Суїциїдальна поведінка - це прояв суїциїдальної активності - думки, наміри, висловлювання, загрози, спроби, замахи. -Суїцидент - людина, що вчинила спробу суїциду, або що демонструє суїциїдальні схильності.

Слайд 4

Чому ця тема актуальна?

Слайд 5

Кількість суїцидів в Україні – на одному рівні з числом ДТП. Самогубства займають третє місце після смертності від сердечно-судинних та онкологічних захворювань .

Слайд 6

Група ризику : Ознаки Фактори, що підвищують ризик Вік Підлітковий,зрілість(40-50р.), літні люди Стать Чоловіча Раса Біла Сімейний стан Розлучені, вдови \ вдівці, самотні Професія Лікарі, юристи ,музиканти Пора року Тепла(квітень-вересень) Заява про суїцид Так ( понад 50% суїцидентів говорили про свій намір)

Слайд 7

Розрізняють наступні види самогубств: 1.Неусвідомлюване самогубство. 2.Самогубство як ризикована гра і ризикована легковажність. 3.Психопатологічне й агресивно-невропатичне самогубство. 4. Самогубство психічно нормальної людини .

Слайд 8