X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Психологічно-педагогічні аспекти профілактики правопорушень, алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх

Завантажити презентацію

Психологічно-педагогічні аспекти профілактики правопорушень, алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Комунальний заклад освіти «Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю» Дніпропетровської міської ради Психологічно-педагогічні аспекти профілактики правопорушень, алкоголізму та наркоманії серед неповнолітніх. Підготувала: заступник директора з виховної роботи Марченко С.В.

Слайд 2

СУТНІСТЬ І МЕТОДИ ПРЕВЕНТИВНОГО ВИХОВАННЯ ШКОЛЯРІВ Система виховних заходів школи має бути спрямована на вдоско- налення способу життя учнів. Дитина має почувати себе комфортно у школі, особливо в класі, між однолітками та із своїми вчителями і вихователями. Якщо так є, то вона обирає для себе правильну соціальну орієнтацію. Мета превентивного виховання полягає у розвитку почуття соціальної відповідальності підлітків за свою поведінку, сприяє не лише усвідомленню своїх прав а й обов’язків.

Слайд 3

Система превентивного виховання – це керована діяльність, яка забезпечує теоретичну і практичну реалізацію заходів превентивного характеру, спрямованих на попередження, подолання відхилень у поведінці школярів і запобігання розвитку різних форм їх асоціальної та аморальної поведінки. “Превентивний” – в перекладі з латинської (prаventivus) означає запобіжний.

Слайд 4

Функції превентивного виховання: - діагностична (виявлення причин і факторів відхилень у поведінці); реабілітуюча (перевихована, спрямована на подолання негативних проявів у поведінці); координуюча (координація зусиль усіх зацікавлених виховних інститутів у попередженні і подоланні асоціальної поведінки); прогностична (передбачення можливих негативних явищ у поведінці неповнолітніх).