X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Профілактика порушень постави і гостроти зору

Завантажити презентацію

Профілактика порушень постави і гостроти зору

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Профілактика порушень постави і гостроти зору.

Слайд 2

Постава людини

Слайд 3

Сколіоз 4-й ступені

Слайд 4

Слайд 5

Гімнастика для очей Після цілого дня роботи за комп'ютером твої оченята, звісно, втомлюються найбільше. Ще б пак - стільки випромінювання, читання та інформації! Якщо в кінці робочого дня світ навколо тебе вкриває невидима «пелена» - прийшов час бити тривогу і йти до окуліста. Щоб такого не трапилося, варто робити гімнастику для очей.

Слайд 6

Щоденні вправи допоможуть зняти напругу і повернуть чистоту зору. Спочатку гімнастика для очей може здатися недієвою, але з часом ти побачиш результат у прямому значенні цього слова! Увага!

Слайд 7

Гімнастику для очей потрібно робити два рази на день у певний час. Крім того, щодві години обов'язково залющуй очі на дві хвилини або дивися вдалину близько 10 хвилин - це мінімум, яким ти маєш заспокоїти очі. Гімнастика передбачає рухи очними яблуками. Вона дуже проста і приємна. Кожну вправу слід виконувати 10 разів.

Слайд 8

1. По черзі рухай очними яблуками вгору-вниз, вліво-вправо. 2. Швидко заплющуй та розплющуй очі. 3. Постав на кінчик носа палець, повільно сконцентруй погляд на ньому.

Слайд 9

4. Часто кліпай очима (вправу потрібно виконувати близько хвилини) 5. Рухай очима по діагоналі: з верхнього правого кута - в нижній лівий і навпаки. 6. Підійди до вікна, подивися на обрій, потім на деталь ближче. Концентруйся на різних предметах.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)