X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наркотики

Завантажити презентацію

Наркотики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Наркоманія — група хвороб, що виникає внаслідок систематичного, у наростаючій кількості вживання речовин, які включені до затвердженого на офіційному рівні списку наркотиків.

Слайд 3

Проявами наркоманії є психічна і фізична залежність від цих речовин, а також розвиток абстиненції внаслідок припинення їх прийому.

Слайд 4

Випадки епізодичного чи помірного вживання ряду речовин наркотичної чи стимулюючої дії без розвитку залежності від них носять назву «наркотизму», або «періодичної наркотизації».

Слайд 5

Наркозалежність — непереборний потяг пов'язаний з психічною, а інколи фізичною залежністю від наркотиків: Позитивна прихильність — прийом наркотику для досягнення приємного ефекту (ейфорія, відчуття бадьорості, підвищений настрій) Негативна прихильність — прийом наркотику для того, щоб позбутися поганого самопочуття.

Слайд 6

Причини виникнення: особливості характеру психічні і фізичні розлади соціальних чинників медичних цілях

Слайд 7

Боротьба на законодавчому рівні: практично в усіх країнах передбачені жорсткі кримінальні санкції за виробництво і розповсюдження наркотичних речовин. Тим часом, силові заходи не усувають причин наркоманії.

Слайд 8

Боротьба пропаганда здорового стилю життя, життя без наркотиків.

Слайд 9

Боротьба забезпечити в суспільстві соціальні умови, що не сприяли б зловживанню наркотиками. Особливо це стосується головної групи ризику — молоді.