X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мій здоровий день

Завантажити презентацію

Мій здоровий день

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Мій здоровий день» Проект підготувала учениця 6 класу Комишуватської ЗОШ І - ІІІ ступенів Першотравневого р-ну Донецької області

Слайд 2

На шпальтах газет я знайшла «Тест довгожителя». Ось деякі із питань, які мене зацікавили: якщо наша вага порівняно з нормальною вагою для відповідного зросту перевищує 10 кг, то ми вкорочуємо своє життя на 2 роки, якщо на 20кг – то на всі 8 років; якщо у нас розумова робота, то зменшуємо життя на 3 роки, а якщо фізична збільшуємо на стільки ж; якщо спимо більше 10 годин або менше 7 годин, то проживемо на 4 роки менше; якщо ми займаємося спортом 2 рази на тиждень, то подовжуємо життя на 2 роки, а якщо 5 раз, то на всі 4 роки;

Слайд 3

Я була вражена. Виявляється, що наше здоров'я та і саме життя залежить від нас самих. На сьогоднішній день це питання мене так зацікавило, що я вирішила прийняти участь в конкурсі проектів «Мій здоровий день». Я хочу знайти шляхи збереження власного здоров'я.

Слайд 4

Щоб бути здоровою та гарно себе почувати сон повинен бути: * здоровим, і не менше 8 годин; * перед сном бажано прогулятися на свіжому повітрі; * за півтори години до сну з’їсти чайну ложку меду; * температура в приміщенні повинна бути не більше 18˚С. * після пробудження, зробити декілька вправ в ліжку.

Слайд 5

Більшість моїх ровесників, як і я, веду малорухомий спосіб життя, витрачаємо мало енергії, а вживаємо висококалорійну їжу. Тому не дивно, що у нас з'являється зайва вага. Щоб спалити зайву енергію, я взяла за правило починати день із зарядки.

Слайд 6

А заняття спортом та прогулянки на свіжому повітрі протягом двох годин кожного дня допомагають мені підтримувати фізичну форму та гарний настрій

Слайд 7

Загартовування організму – одна з важливих складових здоров'я. Купання в морі, прийняття сонячних ванн, ходьба босоніж, поїздки на природу дають добрий ефект.

Слайд 8

Важливе значення для нас має те, що ми вживаємо та скільки. Харчування повинне бути збалансованним, з відповідним вмістом білків, жирів,вуглеводів. Крім цього їжа повинна забезпечувати нас вітамінами і не завдавати шкоди.

Слайд 9

Риба та морепродукти забезпечують нас необхідними речовинами: білками та елементами, які так нам необхідні. І що важливо: вони містять невелику кількість жирів.

Слайд 10

А якщо рибу самостійно виловити та приготувати, то отримаємо активний відпочинок та корисну їжу.

Слайд 11

Відважні мандрівники і мореплавці під час подорожей страждали від важких хвороб, тому що вони тривалий час не споживали свіжих овочей та фруктів, які мають вітаміни. Вітаміни – це біологічно активні речовини, що необхідні для забезпечення важливих процесів в організмі. Вони відіграють значну роль в обміні речовин. Тому в нашому раціоні повинно бути достатньо вітамінізованих продуктів: овочей, фруктів, риби, печінки.

Слайд 12

Овочі та фрукти - природна кладова вітамінів

Слайд 13

Фреш – це дуже смачно та корисно. В ньому знаходиться безмежна кількість вітамінів та інших речовин, які нам необхідні. Я готую його вранці і люблю із моркви, яблук та апельсинів.

Слайд 14

Закінчивши роботу над проектом, я зробила висновок: Щоб відчувати себе щасливою,необхідно: * Любити і берегти себе. * День починати із зарядки. * Дружити зі спортом. * Споживати тільки корисну їжу. * Споживати стільки енергії, скільки витрачається. * Загартовуватись. * Спати не менше 8 годин в провітреному приміщенні.

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)