X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інфекційні захворювання та засоби їх профілактики

Завантажити презентацію

Інфекційні захворювання та засоби їх профілактики

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інфекційні захворювання та засоби їх профілактики

Слайд 2

Мета:Узагальнити знання про інфекційні захворювання, їх профілактику,особливості людського імунітету,щеплень. Розвивати вміння характеризувати інфекційні захворювання. Пояснювати колективні та індивідуальні заходи запобігання інфекційних хвороб,значення імунітету та щеплень .

Слайд 3

Що таке «Інфекційні захворювання»? Інфекційні хвороби – це група захворювань, що викликаються живими збудниками (вірусами, грибами, бактеріями,найпростішими,гельмінтами), продуктами їх життєдіяльності (токсинами), патогенними білками (пріонами), передаються від заражених до здорових осіб і схильні до масового поширення. Інфекційні захворювання можуть передаватися різним шляхом: повітряно-крапельним, контактно-побутовим, фекально-оральним, парентеральним (через кров), ентеральним (з продуктами харчування), статевим.

Слайд 4

Періоди розвитку інфекційного процесу: Інкубаційний період: (особливістю такого періоду є те, що ознаки захворювання проявляються не відразу після зараження, а через певний, прихований, інкубаційний період. Такий період може тривати від кількох годин до кількох днів (дифтерія) і навіть тижнів (черевний тиф). Протягом інкубаційного періоду відбувається розмноження й нагромадження мікробів та їхніх отрут, підвищення реактивності організму до збудника Продромальний: з’являються ознаки інтоксикації – підвищення температури тіла, лихоманка, порушення з боку нервової системи (головний біль, запаморочення, важкість в голові, нудота і т. п.), загальна слабкість, почуття ломоти у всьому тілі і особливо в суглобах.