X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Гігієна харчування

Завантажити презентацію

Гігієна харчування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

та її вплив на здоров'я людини

Слайд 2

БУДЬМО ЗНАЙОМІ Вас вітає учениця 9 класу Надеждівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Колісніченко Наталія

Слайд 3

МЕТА ПРОЕКТУ: дослідити таке явище, як гігієна харчування; розглянути правила харчування; виявити користь і шкоду різних продуктів харчування; дослідити масу тіла учнів школи; ознайомитися з хворобами, які пов'язані з харчуванням людини.

Слайд 4

Навіщо потрібно їсти? Навіть коли людина спить, її серце, легені, шлунок — всі органи працюють, отже, витрачають енергію. А коли ми бігаємо чи виконуємо якусь роботу, — організм витрачає ще більше енергії. Звідки ж її поповнювати? Допомагає їжа. Дитина росте, а для росту необхідні «будівельні матеріали». Де їх взяти? Знову допоможе їжа. На вулиці величезний мороз, але температура тіла людини залишається майже такою ж, як і в спеку (36,5° — 36,8°). Це тому, що в організмі людини частина енергії переходить в теплову. Отже, їжа нас ще й гріє, дає тепло. Що ж таке їжа? Це джерело енергії, тепла, матеріал, з якого будується людське тіло. Наше здоров'я теж залежить від того, що, коли і як ми їмо. Щоб бути здоровим, необхідно знати всі правила харчування.

Слайд 5

Що краще? Недоїсти чи переїсти? Якщо людина харчується правильно, то отримує за добу стільки енергії (тобто калорій), скільки й витрачає. Так і повинно бути. Але якщо переїдає, їсть багато солодощів, пиріжків, тістечок, та ще й в проміжках між основним вживанням їжі, частина поживних речовин відкладається в організмі в вигляді жиру. Переїдання є причиною багатьох хвороб. Якщо ж людина недоїдає, організм витрачає всі запаси енергії. Це веде до ослаблення організму, знижує його опір хворобам. Надмірне схуднення теж є причиною деяких хвороб. Тож краще їсти в міру! Від того, що та як їдять, залежить здоров'я. Їжа повинна мати всі ті речовини, з яких складається тіло людини. Тому кожній людині треба вживати необхідні білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, вітаміни і воду.

Слайд 6

Слайд 7

С