X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Електронний посібник до уроку основи здоров'я

Завантажити презентацію

Електронний посібник до уроку основи здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електронний посібник до уроку основи здоров'я Тема: Абетка невідкладної допомоги 8 клас Розробила: Ліхачова І. Е.

Слайд 2

Тема: Абетка невідкладної допомоги Завдання уроку: Навчитися визначати стан потерпілого; Тренуватися робити штучне дихання і масаж серця самостійно і в парі з іншою людиною; Запам'ятати заходи особистої безпеки, яких слід дотримуватися під час надання невідкладної допомоги.

Слайд 3

Авіакатастрофа

Слайд 4

Затонуле судно

Слайд 5

ДТП

Слайд 6

Техногенна катастрофа Чорнобильська катастрофа Хімічне забруднення Пожежа

Слайд 7

Переглянь відео фрагмент

Слайд 8

Значення невідкладної допомоги Відомо, що лише 20%, тих хто загинув у катастрофах, мали ушкодження несумісні з життям. Решту потерпілих можна було врятувати, вчасно надавши їм допомогу. В Україні від нещасних випадків щороку гине майже 30 тисяч осіб, тож ціна ненадання такої допомоги – 24 тисячі людських життів.

Слайд 9

Чому в нещасних випадках люди не завжди надають допомогу потерпілим? Люди не надають допомогу потерпілим тому, що: не мають елементарних знань; не мають вмінь визначення стану потерпілого; на мають практичних навичок надання невідкладної допомоги.

Слайд 10

Визначення стану потерпілого Як що потерпілий непритомний, слід покласти його на спину, побризкати водою, поплескати по щоках, дати понюхати нашатирного спирту. Перевірити ознаки життя: пульсу, дихання, а за їх відсутності – реакцію зіниць на світло. Наявність пульсу можна визначити поклавши чотири пальці на сонну артерію, або на зап’ясток.

Слайд 11

Визначення стану потерпілого Наявність дихання можна визначити за підійманням та опусканням грудної клітини або за допомогою дзеркальця Наявність реакції зіниць на світло. Широка нерухома зіниця свідчить про відсутність мозкового кровообігу.

Слайд 12

Штучна вентиляція легень (алгоритм “рот в рот”)

Слайд 13

Непрямий масаж серця

Слайд 14

Як уникнути ризику ВІЛ- інфікування Знайди шматок поліетилену, зроби у ньому невеликий отвір і поклади так, щоб крізь нього можна було вдувати повітря в легені потерпілого

Слайд 15

Підсумки

Слайд 16

Домашнє завдання Опрацювати § 3 Вивчити повний алгоритм надання невідкладної допомоги с.31 Тренувати практичні навички надання невідкладної допомоги

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)