X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безпека руху велосипедиста

Завантажити презентацію

Безпека руху велосипедиста

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ти – велосипедист Безпека руху велосипедиста

Слайд 2

Завдання: пояснити, чому на велосипеді не можна їздити тротуарами; назвати місця, де можна кататися на велосипеді до 14 років; правила перевезення вантажів і виконання маневрів; передбачати наслідки неправильного перевезення вантажів; продемонструвати сигнали велосипедистів про виконання ма неврів.

Слайд 3

1791 р. У Франції граф Де Сиврак побудував з дерева двоколісну машину, яку назвав "Селярифер", на ній можна було рухатися, сидячи зверху і відштовхуючись ногами від землі. «З історії велосипеда»

Слайд 4

1890 рік. Практично одночасно декілька підприємств розпочали виробництво веломашин з рамами замкнутої ("діамант") форми. З цього часу сучасний вигляд велосипеда практично сформувався, а подальший прогрес лише вдосконалював окремі вузли та механізми. «З історії велосипеда» Спочатку з велосипедистів сміялися. Був час, коли поліція намагалася заборонити велосипеди, вважаючи, що вони заважають дорожньому руху. Але нині цей легкий, маневрений, дешевий і еко логічний вид транспорту набуває дедалі більшої популярності в усьому світі.

Слайд 5

Різновиди велосипедів. Класифікація. Туристичний велосипед Гоночний велосипед Велосипед для велоболу Велотаксі Лежачий велосипед Веломобіль

Слайд 6

Робота в групах: 1. Демонстрація елементів конструкції велосипеда, що впливають на безпеку руху. 2. Демонстрація одягу для велосипедистів.

Слайд 7

Енергізатор

Слайд 8

Робота в групах: 1. Як перевозити вантаж на велосипеді? 2. Які правила виконання маневрів на велосипеді? 3. Яких правил повинні дотримуватись велосипедисти на дорозі?

Слайд 9

Наслідки перевезення вантажу на велосипеді