X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
змішаний стиль композицій в декоративній флористиці

Завантажити презентацію

змішаний стиль композицій в декоративній флористиці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Змішаний стиль композицій в декоративній флористиці Студентки 1 курсу 2 групи ФЕіСР Пукси Юлії

Слайд 2

Змішаний стиль . Передбачає композиції , що не відповідають правилам побудови, використовувані в перерахованих вище стилях , або поєднують в собі ознаки двох або всіх трьох стилів.

Слайд 3

Це дуже різноманітна група . Деякі композиції різняться за розмірами , а не за способом розподілу матеріалу. За цим розрізняють мініатюрні і величні композиції. Для іншої групи характерно розбіжність всього рослинного матеріалу з однієї точки - такі композиції в пейзажному стилі і паралельні композиції. Треті - масивні композиції незвичайної форми - круглі вінки , полугірлянди, гірлянди , декоративні дерева .

Слайд 4

Слайд 5

Паралельна композиція. Цей стиль зародився в Голландії в 80 -і. У прямокутну флористичну губку устромляються кілька стебел. Цей лінійний матеріал не прикривається , але поверхня губки закривається квітами , листям , плодами. Тут немає плавних переходів , що контрастують за кольором і формою блоки розташовуються один за іншим , а вертикальні лінії піднімаються прямо з горизонтальної маси рослин. Як правило , в таких композиціях створюється ефект природного розташування рослин.

Слайд 6

Слайд 7

Пейзажна композиція. Більше підходить для виставки - її потрібно уважно розглядати . Її мета - зобразити крихітний шматочок реальності: луг , ліс , пляж тощо При цьому дотримуються певних правил. Ємність повинна відповідати темі композиції, образ створюється легкими натяками , уникаючи відтворення справжнього саду . Гілка цікавої форми може символізувати дерево, кілька камінців - берег , і т.п. Важливо дотримуватися пропорції , і обережно використовувати аксесуари.

Слайд 8

Слайд 9

Мініатюрна і невелика композиції. Невелика композиція вимагає неабиякого вміння. На виду може виявитися будь-яка дрібна помилка . Розміри таких композицій не повинні перевищувати 23 см у висоту , ширину і глибину. Основні труднощі при їх створенні - зберегти пропорції , оскільки і посудину і рослинний матеріал , і аксесуари повинні бути порівнянні . Можна використовувати живі чи висушені квіти - композиція з сухих рослин буде прекрасним подарунком.

Слайд 10

Велична композиція. Досягають у висоту більше 1 м і прикрашають великі громадські приміщення , холи. Зазвичай їх створюють в лінійному або лінійно - масивному стилі. Такі композиції можуть бути багатосторонніми або призначеними для фронтального огляду. Величні композиції трикутної форми найчастіше поміщають на п'єдестал - лінійний матеріал у них закривають яскравими квітами або квітами - наповнювачами , краю ємності маскують кучерявими рослинами.

Слайд 11

Слайд 12

Вінок . Такі композиції зазвичай асоціюються або з похоронами , або з Різдвом , хоча вони можуть бути чудовими настільними або настінними прикрасами.

Слайд 13

Гірлянда і полугірлянда ( фестон ) . Це довгастої форми композиції в масивному стилі , якими прикрашають стіни, колони або поручні.

Слайд 14

Декоративне дерево . Його можна виконати з сухих або штучних квітів. Ця непересічна композиція пожвавить будь-який інтер'єр .

Слайд 15

Пот -е- флер . Являє собою контейнер , в який висаджені кілька кімнатних рослин. У торф'яної субстрат між горщиками з рослинами поміщають флористичний конус , наповнюють його водою і заповнюють зрізаними квітами. Власне кажучи , це група кімнатних рослин , яку оживляють зрізані квіти.

Слайд 16

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство