X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Живопис - це вікно в світ

Завантажити презентацію

Живопис - це вікно в світ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Живопис – це вікно в світ Леонардо да Вінчі Підготувала Половець Діана Станіславівна вчитель образотворчого мистецтва Уманської загальноосвітньої І –ІІІ ступенів школи №5 ім. В.І. Чуйкова

Слайд 2

Мистецтво – особлива форма людської діяльності, в якій життя відображається в художніх образах. Види мистецтва різноманітні: живопис, музика, архітектура, поезія, театр. Види образотворчого мистецтва – стійкі форми образотворчого мистецтва, що склалися в ході історії. До видів образотворчого мистецтва належать: графіка; живопис; скульптура; архітектура; декоративне мистецтво.

Слайд 3

Живопис – найпопулярніший вид образотворчого мистецтва, це зоровий вид мистецтва. Найважливішим засобом художньої виразності є колір з нерозривним зв»язком з малюнком. Колір дає можливість передати різнобарв»я навколишнього світу.

Слайд 4

Художні образи живопису створюються за допомогою малюнка, кольору, світлотіні, колориту і перспективи. Важливу роль відіграє і композиція (лат. Compositio – складання, розміщення) – побудова художнього твору, співвідношення окремих частин і елементів, що зумовлені його ідейно-образним змістом, характером і призначенням. Техніка живопису (накладання фарб, закріплення на поверхні, різноманітна). Найбільш поширені фарби олійні, клейові, воскові (енкаустика).