X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Творчість Архипа Куїнджі

Завантажити презентацію

Творчість Архипа Куїнджі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТВОРЧІСТЬ АРХИПА КУЇНДЖІ Підготувала Половець Діана Станіславівна, вчитель образотворчого мистецтва, Уманської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова Уманської міської ради Черкаської області

Слайд 2

Куїнджі Архип Іванович (1842-1910)

Слайд 3

“Березовий гай”

Слайд 4

Ілля Рєпін вважав Куїнджі генієм пейзажу, посередником між богами і смертними, генієм, який дає початок новому виду мистецтва. У творах Куїнджі зливалися земне і надземне. Колористичні прийоми майстра, активні колірні контрасти робили його новатором серед художників того часу. У його живописі головною “дійовою особою” стало світло.

Слайд 5

“Море. Крим”

Слайд 6

“Після дощу”

Слайд 7

Найважливішим відкриттям художника стає романтичний образ, поетичне втілення неповторної краси рідної природи. Куїнджі «сколихнув» народну тему, підняв на найвищий щабель селянську сюжетику в пейзажному жанрі. Народні корені світосприйняття художника, який намагався опанувати глибинні основи національної краси, чітко простежуються в полотні «Вечір на Україні».

Слайд 8

“Вечір на Україні”

Слайд 9

В найвідомішому творі «Місячна ніч на Дніпрі» Куїнджі завдяки надзвичайному колористичному ефектові відкрив нові грані романтичного бачення світу, емоційного відтворення епічного мотиву, які сповна розкрилися у творчості його учнів. Намальований художником безмежний небесний простір — це схвильована ода вічній красі і величі Природи.

Слайд 10

“Ніч на Дніпрі”