X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасне мистецтво

Завантажити презентацію

Сучасне мистецтво

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Визначити справжню вартість картин досить важко, особливо картин сучасних художників. Шедеври минулих століть, відмічені часом, не завжди були визнані в часи їхнього створення і життя художників. Тільки по події великого періоду часу вони отримали світове визнання. І тепер вартість цих картин стає настільки високою, що купити їх можуть тільки найбагатші люди світу.

Слайд 3

Все ж таки можна виділити ряд факторів, які впливають на становлення вартості картини. Звичайно, одним з визначальних чинників є ім'я художника, впізнаваність і досконалість його творів. Майстер повинен пройди весь ланцюжок цін від низьких до високих. Мати вагомий список своїх досягнень, кожен мазок, колір, композиція повинні бути бездоганні.

Слайд 4

Велику роль у встановленні вартості картини грає місце торгу і виставлення картини. Якщо, наприклад, картина виставлена в США в престижній галереї і на вигідному місці, то її можна продати за досить високою ціною. Якщо ця ж картина виставлена на продаж у Європі чи в Росії, то її ціна буде менше приблизно в п'ять разів. Надія, що багатий іноземець приїде і купить за 10 000 доларів, незначна. Іноземець тому й приїжджає, щоб придбати картину не за 10 000 доларів, а за 2 000. Престижна країна і престижне місце підвищує ціну картині.

Слайд 5

Виняткова рідкість Новаторство Плата за роль пам'ятки (джерело прибутку). Шедеври не тільки цінні самі по собі, але й можуть бути джерелом прибутку. Вони виконують функцію пам'ятки, залучаючи туристів.

Слайд 6

Цікаві картини створює молодий художник з Китаю Chen Yingjie (aka: Hua Tunan). Хуа Туна живе в прибережному місті Фошань і творить у стилі стріт-арту. Художник досліджує нові шляхи, намагаючись об'єднати західний стиль графіті з традиційними китайськими методами та елементами, у тому числі живописом тушшю, барабанними ритмами і різними культурними символами. Його картини яскраві насичені, як маленькі вибухи на полотні.

Слайд 7

Слайд 8

Гіперреалістичні картини (кулькова ручка)