X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реалізм як творчий метод і напрям

Завантажити презентацію

Реалізм як творчий метод і напрям

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Реалізм як творчий метод і напрям Визначення художнього методу і напряму Ідеологічна основа реалізму Реалізм в образотворчому мистецтві Ознаки реалізму Реалістичне мистецтво – найдемократичніше мистецтво ???

Слайд 2

Що таке художній метод і художній напрям? Художній метод (від гр. methodos- шлях дослідження, спосіб пізнання)- це спосіб художнього пізнання і відтворення дійсності засобами мистецтва. Художній напрям – це породжена творчістю представників одного художнього методу конкретна складова частина літературного процесу, яка характеризується спорідненістю стильових ознак та існує у межах однієї епохи і нації.

Слайд 3

Ідеологічна основа реалізму Теорія просвіченості. Філософія позитивізму. Позитивізм – філософський напрям, що проголошував єдиним джерелом істинного, справжнього знання конкретні дані науки та заперечував пізнавальну цінність філософських знань.

Слайд 4

Заповніть табличку “Художники-реалісти”

Слайд 5

Перший теоретик реалізму – художник Ж.-Д.-Г. Курбе У передмові до каталогу виставки своїх творів під назвою “Реалізм” (1855) обґрунтував програмні засади напряму "Я... цілковитий реаліст, тобто щирий прихильник дійсної правди", — писав він