X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
презентація з образотворчого мистецтва

Завантажити презентацію

презентація з образотворчого мистецтва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

(1599-1641)

Слайд 2

Антоніс Ван Дейк прожив не довге,але яскраве життя.Він був ученим самого Рубенса.І навіть в якийсь період художня майстерність юного Ван Дейка стала на один щабель з творчістю його вчителя.

Слайд 3

Розмаху таланту Антоніса виявилася в різножанрових картинах

Слайд 4

У Віденській академії образотворчого мистецтва дотепер зберігається чудовий за виконанням автопортрет самого художника,написаний у віці 16 років.

Слайд 5

Антоніс Ван Дейк народився в заможній родині купця(у сучасній Бельгії). Отримав блискучу освіту. Крім фламандської мови,Антоніс володів іспанською,італійською, французькою й англійською; мав близкучі знанняз історії,теології й світової культури.

Слайд 6

Вчитися малювання хлопчик почав у 10 років у відомого на той час майстра Хендріка Ван Балена. У шістнадцятирічному віці юнак вже мав свою майстерню. А у 18 став співпрацювати з Пітером Рубенсом.

Слайд 7

До наших часів зберігся контракт,підписаний Рубенсом у 1620 році з настоятилем церкви єзуїтів у Антверпені.

Слайд 8

1; Деякий час Антоніс Ван Дейк працював при дворі англійського короля Якова. 2; І який призначив художнику “щорічний пенціон ” однак хлопець відмовився від пропозиції залишитися в Лондоні і помандрував до Італії-для завершення своєї освіти. 3; Більше шести років знадобилося майстру пензля для вивчення італійського мистецтва.

Слайд 9

Оселившись з 1624