X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мистецтво

Завантажити презентацію

Мистецтво

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: ліцеїстка ІІІ-І курсу Гринюк Ольга

Слайд 2

Серце, уява і розум - ось та середтнп, де зароджується те, що ми називаємо культурою. К. Г. Паустовський

Слайд 3

Кожна з наук, що вивчає культуру суспільства, має своє визна-чення цього поняття: в історії: культура є результатом історичного розвитку. Вона містить усе те, що люди виробили і що передається від покоління до покоління: знаряддя, символи, види та форми організації спільної діяльності, вірування; у психології: культура — особливе пристосування людей до природного оточення й економічних проблем. Вона складається з усіх результатів такого пристосування; у педагогіці: культура — це поведінка, якої людина навчилася, а не отримала як біологічну спадщину.

Слайд 4

Система матеріальних і духовних цінностей людства Діяльність людини зі створення культурних цінностей Споживання культурних цінностей, засвоєння досвіду, який був накопичений попередніми поколіннями Культура падає вниз інтелігенцією.

Слайд 5

Мистецтво доступно лише сильним. Олександр Блок

Слайд 6

Простір культури – це світ предметів і процесів так званої штучної природи. Він є продуктом і сферою людської культуро-творчої діяльності.

Слайд 7

Час культури – це минуле, сьогодення та майбутнє людської культуро-творчої діяльності в єдності її поступальності й циклічності.

Слайд 8

Мистецтво - відображення дійсності в художніх образах.

Слайд 9