X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мистецтво Японії"

Завантажити презентацію

"Мистецтво Японії"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мистецтво Японії Мистецтво Японії

Слайд 2

Перші згадки про Японію Європа почула ще в епоху Середньовіччя, пізнавши її разом зі сміливими мандрівниками як країну нечуваної ввічливості і казкового багатства Ці уявлення домінували і тоді, коли в XVII-XVIII століттях спочатку португальськими, а потім голландськими купцями та місіонерами були обнародувані численні факти з життя та історії цієї далекої для європейців країни.

Слайд 3

Витоки японської культури сягають у сиву давнину. Найбільш ранні твори мистецтва належать до IV-II тисячоліть до нашої ери. Найбільш тривалим і найбільш плідним для Японського мистецтва був період Середньовіччя (IV-XIX ст.ст.).

Слайд 4

Розвитку японського живопису сприяли контакти з континентом, звідки на початку VII століття було запозичене мистецтво виготовлення фарб, паперу і туші. Живопис Живопис

Слайд 5

Велике значення для долі японського живопису, як і скульптури, мало поширення в країні буддизму, оскільки потреби буддиської культової практики створювали певний попит на твори цих видів мистецтва. 

Слайд 6

Так, з X століття з метою поширення серед віруючих знань про події буддійської священної історії в масовому порядку створювалися так звані ємакіномо (довгі горизонтальні сувої), на яких зоображалися сцени з буддійської священної історії або з пов'язаних з нею притч.