X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Художні засоби живопису. Види, стилі та жанри живопису.

Завантажити презентацію

Художні засоби живопису. Види, стилі та жанри живопису.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

вид образотворчого мистецтва, специфічною особливістю якого є відтворення художніх образів за допомогою фарб, що наносяться на певну поверхню (папір, полотно, дерево, камінь, бетон, метал тощо)

Слайд 3

Монументально- декоративний живопис Станковий живопис Мініатюра Декораційний живопис

Слайд 4

Вид живопису, якому властиві філософсько-епічне розуміння дійсності, суспільно-значущий зміст, масштабність задуму, громадянський пафос, високий лад образів, звернення до великої колективної аудиторії, тощо. Монументальний живопис тісно пов'язаний з архітектурою, підпорядковується архітектурній споруді, створюючи синтез — органічне поєднання різних видів мистецтв у межах єдиного художнього твору. Твори живопису великого розміру, створені для прикрашання архітектурних споруд та ансамблів (стінні розписи, мозаїка, вітражі тощо)

Слайд 5

Вид живопису, який об'єднує твори, що мають самостійне значення і не пов'язані з архітектурним ансамблем. Назва походить від слова «станок» — мольберт, на який ставиться підготовлена основа — картон, дошка, полотно для малювання картин. Твори такого виду живопису можна переносити, зберігати в житлових приміщеннях, установах, музеях тощо

Слайд 6

Невелика картина або портрет витонченої роботи. Відрізняється від решти видів живопису малими розмірами (розписані шкатулки, пудрениці, медальйони тощо)

Слайд 7 <