X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Художні напрями мистецтва ХХ ст

Завантажити презентацію

Художні напрями мистецтва ХХ ст

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Евристична бесіда в організації сприймання творів мистецтва учнями на прикладі уроку ,,Художні напрями мистецтва ХХ ст.”

Слайд 2

Презентацію підготували вчитель образотворчого мистецтва гімназії № 290 м. Києва Горовенко Вікторія Йосипівна і вчитель образотворчого мистецтва гімназії № 261 м.Києва Григораш Олександра Федорівна

Слайд 3

Небувале зростання обсягу інформації Прояв якостей: ініціативність, енергійність, здібність швидко і безпомилково приймати рішення, а це неможливо без вміння працювати творчо, самостійно.

Слайд 4

Методи навчання: Метод засвоєння знань: пізнавальна діяльність учнів набуває однобічного відтворення: головні зусилля учнів скеровані на сприймання готових знань, їх механічне запам’ятовування з наступним відтворенням.

Слайд 5

Методи навчання: Евристичний метод навчання: розвиток пізнавальних сил та можливостей учнів. надання учням більше самостійності в творчому пошуку, створення особистого досвіду .

Слайд 6

Стародавній, але сучасний… Методика евристичного навчання відома ще за часів Сократа Використання методу евристичної бесіди сприяє посиленню інтелектуальної активності учнів на уроці

Слайд 7

Формування нових знань відбувається на основі евристичної бесіди і поєднуються із самостійною роботою учнів Методика евристичного навчання базується на відкритих завданнях, що можуть не мати однозначних «правильних» відповідей. Ці завдання мобілізують творчу діяльність всіх учнів, допомагають їм відкрити в собі можливості, про які вони самі не здогадувалися.