X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Глобальна зміна клімату

Завантажити презентацію

Глобальна зміна клімату

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував учитель фізики Пирятинської загальноосвітньої школи I-III ст. № 4 Тютюнник Віктор Олексійович

Слайд 2

Зосередити увагу на проблемі глобальних змін клімату; Розглянути заходи по зменшенню викидів парникових газів; Виховувати бережливе ставлення до довкілля; Формувати в учнів вміння оцінювати стан навколишнього середовища; Правильно поводитися в конкретній ситуації; Захищати навколишнє середовище від забруднень і руйнувань; Стимулювати розвиток творчості; Розвивати мотиви природоохоронної діяльності учнів; Виховувати патріотизм, любов до природи рідного краю.

Слайд 3

“Люби природу не як символ Душі своєї Люби природу не для себе – Люби для неї” М. Рильський

Слайд 4

Ми всі – діти природи, її часточка. Вона, велична і могутня, дарує нам життєві радощі, бо годує й зодягає, вчить і радить, застерігає і попереджує, винагороджує за хазяйновитість і суворо карає за байдужість і бездушність. Для кожної людини природа рідного краю – найчарівніша. Україна за світовими стандартами – країна не дуже велика та її можна порівняти з безцінним діамантом в оточенні земель інших країн. Діамантом, який передали нам пращури і який ми повинні залишити після себе наступним поколінням. У сприятливих умовах середовища людина отримує можливість для свого комфортного існування, але, разом з тим, відхилення параметрів середовища від норми створює загрозу для її життя і здоров’я.

Слайд 5

Яку величину називають швидкістю? Скільки чоловік позбавляє кисню автомобіль, що протягом 4 год. рухається із швидкістю 80 км/год? (Добову норму кисню однієї людини він споживає на ділянці шляху 2,5 км.) Сучасний реактивний лайнер за 1 год. польоту спалює 8 т кисню. На скільки біднішим киснем стане повітря після перельоту літака Ил-62 з Полтави до Києва, якщо швидкість руху 850 км/год.

Слайд 6

Умови плавання тіл. Яку роль в організмі риби відіграє міхур. Користуючись таблицями густини твердих тіл і рідин визначте , як проводитимуться у воді нафта, поліетилен, дерево, металевий брухт.