X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Глобальна зміна клімату

Завантажити презентацію

Глобальна зміна клімату

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував учитель фізики Пирятинської загальноосвітньої школи I-III ст. № 4 Тютюнник Віктор Олексійович

Слайд 2

Зосередити увагу на проблемі глобальних змін клімату; Розглянути заходи по зменшенню викидів парникових газів; Виховувати бережливе ставлення до довкілля; Формувати в учнів вміння оцінювати стан навколишнього середовища; Правильно поводитися в конкретній ситуації; Захищати навколишнє середовище від забруднень і руйнувань; Стимулювати розвиток творчості; Розвивати мотиви природоохоронної діяльності учнів; Виховувати патріотизм, любов до природи рідного краю.

Слайд 3

“Люби природу не як символ Душі своєї Люби природу не для себе – Люби для неї” М. Рильський

Слайд 4

Ми всі – діти природи, її часточка. Вона, велична і могутня, дарує нам життєві радощі, бо годує й зодягає, вчить і радить, застерігає і попереджує, винагороджує за хазяйновитість і суворо карає за байдужість і бездушність. Для кожної людини природа рідного краю – найчарівніша. Україна за світовими стандартами – країна не дуже велика та її можна порівняти з безцінним діамантом в оточенні земель інших країн. Діамантом, який передали нам пращури і який ми повинні залишити після себе наступним поколінням. У сприятливих умовах середовища людина отримує можливість для свого комфортного існування, але, разом з тим, відхилення параметрів середовища від норми створює загрозу для її життя і здоров’я.

Слайд 5

Яку величину називають швидкістю? Скільки чоловік позбавляє кисню автомобіль, що протягом 4 год. рухається із швидкістю 80 км/год? (Добову норму кисню однієї людини він споживає на ділянці шляху 2,5 км.) Сучасний реактивний лайнер за 1 год. польоту спалює 8 т кисню. На скільки біднішим киснем стане повітря після перельоту літака Ил-62 з Полтави до Києва, якщо швидкість руху 850 км/год.

Слайд 6

Умови плавання тіл. Яку роль в організмі риби відіграє міхур. Користуючись таблицями густини твердих тіл і рідин визначте , як проводитимуться у воді нафта, поліетилен, дерево, металевий брухт.

Слайд 7

Який процес називається конденсацією? Чому, незважаючи на те, що кожен день поглинається багато сонячної енергії, температура води в морях і океанах залишається практично сталою. за даними американських учених, здобутими за допомогою штучних супутників Землі, одна третина океану покрита нафтою. Як це позначається на кількості опадів, що випадають на суші?

Слайд 8

Яка напруга вважається безпечною для життя людини. Обчисліть силу електричного струму, який пройде крізь тіло людини, якщо вона доторкнеться руками дроту, що перебуває під напругою 220В. Опір людини віл кінця однієї руки до кінця другої 15 кОм. Як ми дізнаємось, що електричне поле існує?

Слайд 9

вичерпання запасів корисних копалин та джерел енергії; зміну якісних характеристик глобальних геосфер; неконтрольоване зростання населення; урбанізацію міст; утилізацію виробничих і побутових відходів; кометно-астероїдну загрозу; гонку озброєнь, випробування ядерної зброї.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Фізична величина, що характеризує здатність тіла або системи тіл виконувати роботу. (Енергія) Одна з наук про природу. (Фізика) Повітряна оболонка Землі. (Атмосфера) Янтар у перекладі означає…(електрон). Процес переходу речовини з газоподібного в рідкий стан. (Конденсація) Загальна назва машин, що перетворюють певний вид енергії у механічну енергію. (Двигун) Фізична величина, що характеризує механічний рух і чисельно дорівнює відношенню шляху, що проходить тіло, до часу, за який цей шлях пройдено. (Швидкість) Джерело електричного струму. (Акумулятор) Виділений стовпець – наука про зв’язок організмів із середовищем. (Екологія)

Слайд 14

Парникові гази, що входять до складу атмосфери Природні чинники утворення газів Антропогенні чинники утворення газів Водяна пара Природне випаровування Більша інтенсивність випаровування через глобальне потепління Вуглекислий газ (СО2) При виверженні вулканів, в процесах гниття. При спалюванні оргпалива, при виробництві електроенергії, тепла, в транспорті, хімічній промисловості, лісове господарство, зміна землекористування, виробництві цементу. Метан (СН4) Біологічні перетворення в природі: анаеробний розклад органічних речовин, перетравлення термітами деревини –шляхом розкладу целюлози в метан, океани, моря, прісні водойми виділяють СН4. Кишкова ферментація тварин та розклад відходів тваринного походження, розклад твердих міських відходів, видобуток та транспортування вугілля, природного газу та нафти, викиди метану від міських стічних вод, при вирощуванні рису на зволожених землях. Озон (О3) Утворюється в результаті хімічних перетворень кисню в присутності світла В результаті сполучення з деякими хімічними речовинами антропогенного характеру. Закис азоту (N2O) Океани, ліси, луки, ґрунти тропічних та помірних широт в результаті діяльності ґрунтових бактерій. Використання азотомістких добрив, спалювання палива, виробництво адипинової та азотної кислоти, спалювання біомаси. Хлорфторвуглеці (з’явились на початку ХХ ст. виключно в результаті діяльності людини) Кольорова металургія, хімічна промисловість, використання аерозолів, розчинників.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство