X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Французьке кіномистецтво"

Завантажити презентацію

"Французьке кіномистецтво"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

французьке кіномистецтво Робота Учениці 11 класу Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зуйкової Тетяни

Слайд 2

План… 1. Історія. 2.Заснування кінематографу. 3.Жорж Мельєс. 4.«Нова хвиля». 5.Сучасне французьке кіно. 6. Висновок.

Слайд 3

Історія Французький кінематограф включає у себе твори кіно, створені французькою нацією, або її представниками закордоном. Франція — батьківщина кіно. Декілька ключових рухів кінематографу, таких як Нова хвиля, почалися саме в цій країні. Кіноіндустрія Франції є однією з найсильніших та шанованих у світі та за популярністю поступається хіба що Голлівуду.

Слайд 4

Заснування кінематографу Народження кіно пов'язане із винайденням апарату, що дозволив відтворювати проекції об'єктів, що рухаються, і цей апарат був створений братами Луї та Огюстом Люм'єрами. Проста структура, маленька вага та невеликі розміри дозволяли легко користуватись ним. Така вдала конструкція пояснювалась тим, що брати Люм'єр змалечку були знайомі із фотосправою. У їх батька, Антуана Люм'єра, в Ліоні була фабрика фотопаперу та пластинок. Перша експериментальна демонстрація кінофільму Люм'єр була проведена 22 березня 1895 року для «членів спільноти заохочення національної індустрії». В той день був продемонстрований фільм «Вихід робочих із фабрики Люм'єр».

Слайд 5

Жорж Мельєс Займає особливу позицію в історії кінематографу, саме він перетворив винахід братів Люм'єр в інструмент для створення фантастичних видовищ. Він був першим Президентом французького кінематографічного синдикату, головою перших кінематографічних конгресів, а також ввів стандартну перфорацію на кінострічці. Період із 1900 по 1905 був найуспішнішим для студії. Знімаються найвдаліші фантастичні фільми: «Подорож на Місяць», «Двадцять тисяч л'є під водою», «Людина-оркестр» та інші. Всі ці фільми відрізняються багатством технічних рішень та креативних ідей, комізмом і подекуди поганим смаком, але завжди доповнюються незмінною щирістю.

Слайд 6

«Нова хвиля» Нова хвиля французького кіно дарує світові кіно таких митців